Constract podtrzymuję zwycięską serię!

Sekcja piłki nożnej Constractu Lubawa pokonała na wyjeździe Błękitnych Orneta 8:1. Dzięki zwycięstwu Constract utrzymał się na pozycji lidera, nadal mogąc się poszczycić kompletem zwycięstw w rozgrywkach.

Tym razem byliśmy świadkami potyczki lidera z outsiderem – tak przynajmniej układała się tabela po siedmiu kolejkach. Boisko dobrze oddawało to, co widzimy w ligowej tabeli. Constract całkowicie zdominował przeciwnika. Za sprawą dwóch trafień Macieja Górskiego Konstruktorzy do przerwy prowadzili 2:0. W drugiej połowie swoją przewagę udokumentowali kolejnymi bramkami. Dwa razy do siatki rywali trafił Piotr Rykaczewski, również dwa razy Nikodem Sobolewski, a po golu dołożyli Łukasz Mróz i Igor Szczepański. Błękitni zdołali odpowiedzieć tylko raz.

W najbliższej kolejce Konstruktorów czeka mecz z Delfinem Rybno, który zajmuje 14. miejsce na 16 zespołów.