Constract Lubawa odpadł z rywalizacji o Puchar Polski. Lubawski zespół przegrał w wyjazdowym meczu z Rekordem Bielsko-Biała 3:4.
Spotkanie było niezwykle zacięte. W mecz lepiej weszli Rekordziści, którzy otworzyli wynik rywalizacji. Constract dwukrotnie doprowadzał do wyrównania – szczególnie godny uwagi był gol na 2:2 autorstwa bramkarza Konstruktorów Victora Lopeza. W drugiej części spotkania Rekord osiągnął dwubramkowe prowadzenie 4:2, co skłoniło trenera Constractu do wycofania bramkarza i grą piątką w polu. Dzięki temu Constract zdobył gola kontaktowego, ale na doprowadzenie do remisu zabrakło już czasu.
W finale Pucharu Polski Rekord Bielsko-Biała zmierzy się z Jagiellonią Białystok. Pierwszy mecz 1 maja w Białymstoku. Rewanż 3 maja w Bielsku-Białej.