Constract II Lubawa zwycięża na inaugurację II ligi futsalu!

Udanie zadebiutowała w rozgrywkach nowej II ligi futsalu nasza drużyna rezerw. Constract II Lubawa wygrał na wyjeździe z Wenecją Pułtusk 2:1.

Spotkanie było bardzo zacięte. W pierwszej połowie widzieliśmy wiele ostrych starć oraz sporo niedokładności z obu stron. Nie obejrzeliśmy natomiast bramek. Te padły dopiero w drugiej części spotkania.

27 sekund po wznowieniu rywalizacji Bartosz Januszewski wyprowadził na prowadzenie zespół z Pułtuska i Constract musiał rzucić się do odrabiania strat. Do remisu udało się doprowadzić w 25. minucie. Sam na sam z bramkarzem gospodarzy wyszedł znany z boisk Ekstraklasy Oskar Dmochewicz, który pięknym, technicznym uderzeniem dał wyrównanie Konstruktorom. W 33. minucie bramkę na wagę zwycięstwa zdobył Szymon Licznerski po asyście Mateusza Madziąga, który kończy okres rehabilitacji i meczem zespołu rezerw wrócił po długiej przerwie do gry.

Kolejny mecz w ramach rozgrywek II ligi futsalu rezerwy Constractu zagrają na hali w Byszwałdzie. Rywalem Konstruktorów będzie drużyna AZS AWF Warszawa. Mecz zaplanowano na niedzielę, 6 listopada. Pierwszy gwizdek sędziego o godzinie 18:00. Wstęp wolny (do wyczerpania miejsc).