Constract DRUŻYNĄ ROKU! Sebastian Grubalski ZAWODNIKIEM ROKU! Constract SPONSOREM ROKU

Podczas Gali WMZPN w Mrągowie ogłoszono nagrody za rok 2021. Constractowi przypadły w udziale dwie nagrody, obie w najbardziej prestiżowych kategoriach!

Po raz drugi z rzędu Constract Lubawa został wybrany DRUŻYNĄ ROKU na Warmii i Mazurach! Nagrodę przyznano w związku ze skuteczną obroną tytułu Wicemistrzów Polski i podtrzymaniu dobrej dyspozycji w trzecim sezonie na poziomie Ekstraklasy.

Również drugi raz z rzędu nagrodę otrzymała firma Constract Export-Import. Po raz kolejny doceniono ogromny wkład i zaangażowanie w rozwój sportu zarówno na poziomie seniorskim, jak i młodzieżowym.

Cenny tytuł ZAWODNIKA ROKU otrzymał Sebastian Grubalski! Zawodnik w tym roku może poszczycić się sukcesami w zespole klubowym, ale jego najważniejszym osiągnięciem jest awans z drużyną narodową na Euro 2022, które na przełomie stycznia i lutego zostanie rozegrane w Holandii.

Zawodnik odebrał nagrodę osobiście, ponieważ nie pojechał z drużyną do Gliwic. Sebastian odniósł groźną kontuzję kości piszczelowej i przechodzi rekonwalescencję. Gratulujemy Sebastianowi i życzymy mu zdrowia! Gratulacje również dla całej drużyny!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *