Terminarz Rozgrywek

Terminarz Rozgrywek

(KOLEJKA 1)
5 - 6

WE-MET FC Kamienica Królewska – BSF ABJ Bochnia

(KOLEJKA 1)
1 - 4

Clearex Chorzów – AZS UW DARKOMP Wilanów

(KOLEJKA 1)
3 - 1

Legia Warszawa – Red Dragons Pniewy

(KOLEJKA 1)
2 - 4

Widzew Łódź – Piast Gliwice

(KOLEJKA 1)
0 - 2

Sośnica Gliwice – Rekord Bielsko-Biała

(KOLEJKA 1)
0 - 3

Dreman Opole Komprachcice – GI Malepszy Arth Soft Leszno

(KOLEJKA 1)
3 - 1

Eurobus Przemyśl – Jagiellonia Białystok

(KOLEJKA 1)
4 - 3

KS Constract Lubawa – FC Reiter Toruń

(KOLEJKA 2)
4 - 4

Red Dragons Pniewy — AZS UW DARKOMP Wilanów

(KOLEJKA 2)
4 - 6

Jagiellonia Białystok — WE-MET FC Kamienica Królewska

(KOLEJKA 2)
4 - 2

Rekord Bielsko-Biała — Eurobus Przemyśl

(KOLEJKA 2)
7 - 5

GI Malepszy Arth Soft Leszno — Widzew Łódź

(KOLEJKA 2)
0 - 5

BSF ABJ Bochnia — KS Constract Lubawa

(KOLEJKA 2)
3 - 2

Legia Warszawa — Sośnica Gliwice

(KOLEJKA 2)
5 - 2

FC Reiter Toruń — Dreman Opole Komprachcice

(KOLEJKA 2)
6 - 0

Piast Gliwice — Clearex Chorzów

(KOLEJKA 3)
1 - 5

AZS UW DARKOMP Wilanów — Piast Gliwice

(KOLEJKA 3)
3 - 8

Clearex Chorzów — GI Malepszy Arth Soft Leszno

(KOLEJKA 3)
1 - 1

Sośnica Gliwice — Red Dragons Pniewy

(KOLEJKA 3)
2 - 4

WE-MET FC Kamienica Królewska — Rekord Bielsko-Biała

(KOLEJKA 3)
6 - 2

Dreman Opole Komprachcice — BSF ABJ Bochnia

(KOLEJKA 3)
10 - 4

KS Constract Lubawa — Jagiellonia Białystok

(KOLEJKA 3)
3 - 0

Widzew Łódź — FC Reiter Toruń

(KOLEJKA 3)
4 - 4

Eurobus Przemyśl — Legia Warszawa

(KOLEJKA 4)
4 - 8

Rekord Bielsko-Biała — KS Constract Lubawa

(KOLEJKA 4)
1 - 8

Sośnica Gliwice — Eurobus Przemyśl

(KOLEJKA 4)
2 - 5

Red Dragons Pniewy — Piast Gliwice

(KOLEJKA 4)
1 - 1

GI Malepszy Arth Soft Leszno — AZS UW DARKOMP Wilanów

(KOLEJKA 4)
2 - 4

Jagiellonia Białystok — Dreman Opole Komprachcice

(KOLEJKA 4)
6 - 2

Legia Warszawa — WE-MET FC Kamienica Królewska

(KOLEJKA 4)
3 - 3

BSF ABJ Bochnia — Widzew Łódź

(KOLEJKA 4)
9 - 4

FC Reiter Toruń — Clearex Chorzów

(KOLEJKA 5)
6 - 2

Widzew Łódź — Jagiellonia Białystok

(KOLEJKA 5)
1 - 3

AZS UW DARKOMP Wilanów — FC Reiter Toruń

(KOLEJKA 5)
2 - 6

Eurobus Przemyśl — Red Dragons Pniewy

(KOLEJKA 5)
6 - 7

Clearex Chorzów — BSF ABJ Bochnia

(KOLEJKA 5)
3 - 1

Dreman Opole Komprachcice — Rekord Bielsko-Biała

(KOLEJKA 5)
4 - 1

KS Constract Lubawa — Legia Warszawa

(KOLEJKA 5)
3 - 3

Piast Gliwice — GI Malepszy Arth Soft Leszno

(KOLEJKA 5)
2 - 2

Sośnica Gliwice - WE-MET FC Kamienica Królewska

(KOLEJKA 6)
2 - 2

Red Dragons Pniewy — GI Malepszy Arth Soft Leszno

(KOLEJKA 6)
5 - 4

Eurobus Przemyśl — WE-MET FC Kamienica Królewska

(KOLEJKA 6)
8 - 1

Rekord Bielsko-Biała — Widzew Łódź

(KOLEJKA 6)
0 - 6

Sośnica Gliwice — KS Constract Lubawa

(KOLEJKA 6)
1 - 10

FC Reiter Toruń — Piast Gliwice

(KOLEJKA 6)
3 - 6

Legia Warszawa — Dreman Opole Komprachcice

(KOLEJKA 6)
4 - 5

Jagiellonia Białystok — Clearex Chorzów

(KOLEJKA 6)
9 - 3

BSF ABJ Bochnia — AZS UW DARKOMP Wilanów

(KOLEJKA 7)
2 - 2

AZS UW DARKOMP Wilanów — Jagiellonia Białystok

(KOLEJKA 7)
0 - 9

Clearex Chorzów — Rekord Bielsko-Biała

(KOLEJKA 7)
8 - 3

GI Malepszy Arth Soft Leszno — FC Reiter Toruń

(KOLEJKA 7)
7 - 5

WE-MET FC Kamienica Królewska — Red Dragons Pniewy

(KOLEJKA 7)
4 - 2

Dreman Opole Komprachcice — Sośnica Gliwice

(KOLEJKA 7 - Mecz przełożony na 8.11.2023 r. godz. 19.00)
Przełożono

KS Constract Lubawa — Eurobus Przemyśl

(KOLEJKA 7)
3 - 2

Piast Gliwice — BSF ABJ Bochnia

(KOLEJKA 7)
6 - 3

Widzew Łódź — Legia Warszawa

(KOLEJKA 8)
0 - 3

Sośnica Gliwice — Widzew Łódź

(KOLEJKA 8)
3 - 8

Jagiellonia Białystok — Piast Gliwice

(KOLEJKA 8)
3 - 7

BSF ABJ Bochnia — GI Malepszy Arth Soft Leszno

(KOLEJKA 8)
0 - 9

Eurobus Przemyśl — Dreman Opole Komprachcice

(KOLEJKA 8)
8 - 0

Rekord Bielsko-Biała — AZS UW DARKOMP Wilanów

(KOLEJKA 8)
6 - 2

Legia Warszawa — Clearex Chorzów

(KOLEJKA 8)
5 - 5

WE-MET FC Kamienica Królewska — KS Constract Lubawa

(KOLEJKA 8)
3 - 1

FC Reiter Toruń — Red Dragons Pniewy

(KOLEJKA 9)
5 - 2

Clearex Chorzów — Sośnica Gliwice

(KOLEJKA 9)
7 - 5

Widzew Łódź — Eurobus Przemyśl

(KOLEJKA 9)
8 - 3

GI Malepszy Arth Soft Leszno — Jagiellonia Białystok

(KOLEJKA 9)
0 - 4

FC Reiter Toruń — BSF ABJ Bochnia

(KOLEJKA 9)
4 - 1

Legia Warszawa — AZS UW DARKOMP Wilanów

(KOLEJKA 9)
9 - 4

Dreman Opole Komprachcice — WE-MET FC Kamienica Królewska

(KOLEJKA 9)
10 - 1

KS Constract Lubawa — Red Dragons Pniewy

(KOLEJKA 9)
0 - 1

Piast Gliwice — Rekord Bielsko-Biała

(KOLEJKA 10)
4 - 1

Rekord Bielsko-Biała — GI Malepszy Arth Soft Leszno

(KOLEJKA 10)
1 - 3

Sośnica Gliwice — AZS UW DARKOMP Wilanów

(KOLEJKA 10)
3 - 2

Red Dragons Pniewy — BSF ABJ Bochnia

(KOLEJKA 10)
3 - 2

Jagiellonia Białystok — FC Reiter Toruń

(KOLEJKA 10)
1 - 3

Legia Warszawa — Piast Gliwice

(KOLEJKA 10)
7 - 2

Eurobus Przemyśl — Clearex Chorzów

(KOLEJKA 10)
2 - 7

WE-MET FC Kamienica Królewska — Widzew Łódź

(KOLEJKA 10)
5 - 1

KS Constract Lubawa — Dreman Opole Komprachcice

(KOLEJKA 11)
4 - 0

Piast Gliwice — Sośnica Gliwice

(KOLEJKA 11)
3 - 3

Dreman Opole Komprachcice — Red Dragons Pniewy

(KOLEJKA 11)
0 - 4

Clearex Chorzów — WE-MET FC Kamienica Królewska

(KOLEJKA 11)
3 - 4

GI Malepszy Arth Soft Leszno — Legia Warszawa

(KOLEJKA 11 - Mecz przełożony na 22.11.2023 r. godz. 19.00)
8 - 2

BSF ABJ Bochnia — Jagiellonia Białystok

(KOLEJKA 11)
1 - 6

FC Reiter Toruń — Rekord Bielsko-Biała

(KOLEJKA 11)
0 - 6

Widzew Łódź — KS Constract Lubawa

(KOLEJKA 11)
3 - 2

AZS UW DARKOMP Wilanów — Eurobus Przemyśl

(KOLEJKA 12)
0 - 8

Sośnica Gliwice — GI Malepszy Arth Soft Leszno

(KOLEJKA 12)
7 - 0

KS Constract Lubawa — Clearex Chorzów

(KOLEJKA 12)
5 - 1

Rekord Bielsko-Biała — BSF ABJ Bochnia

(KOLEJKA 12)
3 - 4

Red Dragons Pniewy — Jagiellonia Białystok

(KOLEJKA 12)
3 - 4

WE-MET FC Kamienica Królewska — AZS UW DARKOMP Wilanów

(KOLEJKA 12)
2 - 3

Dreman Opole Komprachcice — Widzew Łódź

(KOLEJKA 12)
2 - 5

Eurobus Przemyśl — Piast Gliwice

(KOLEJKA 12)
2 - 7

FC Reiter Toruń — Legia Warszawa

(KOLEJKA 13)
8 - 2

KS Constract Lubawa — AZS UW DARKOMP Wilanów

(KOLEJKA 13)
2 - 2

Widzew Łódź — Red Dragons Pniewy

(KOLEJKA 13)
3 - 10

Clearex Chorzów — Dreman Opole Komprachcice

(KOLEJKA 13)
6 - 1

GI Malepszy Arth Soft Leszno — Eurobus Przemyśl

(KOLEJKA 13)
0 - 8

Jagiellonia Białystok — Rekord Bielsko-Biała

(KOLEJKA 13)
4 - 3

BSF ABJ Bochnia — Legia Warszawa

(KOLEJKA 13)
5 - 3

Piast Gliwice — WE-MET FC Kamienica Królewska

(KOLEJKA 13)
2 - 2

FC Reiter Toruń — Sośnica Gliwice

(KOLEJKA 14)
7 - 3

BSF ABJ Bochnia — Sośnica Gliwice

(KOLEJKA 14)
11 - 3

Widzew Łódź — Clearex Chorzów

(KOLEJKA 14)
4 - 5

Red Dragons Pniewy — Rekord Bielsko-Biała

(KOLEJKA 14)
6 - 1

Legia Warszawa — Jagiellonia Białystok

(KOLEJKA 14)
1 - 5

Eurobus Przemyśl — FC Reiter Toruń

(KOLEJKA 14)
5 - 0

Dreman Opole Komprachcice — AZS UW DARKOMP Wilanów

(KOLEJKA 14)
3 - 6

WE-MET FC Kamienica Królewska — GI Malepszy Arth Soft Leszno

(KOLEJKA 15 (mecz został przełożony na 2023-12-05 godz. 20:30))
5 - 3

Jagiellonia Białystok — Sośnica Gliwice

(KOLEJKA 14)
1 - 2

KS Constract Lubawa — Piast Gliwice

(KOLEJKA 15)
6 - 2

BSF ABJ Bochnia — Eurobus Przemyśl

(KOLEJKA 15)
2 - 2

AZS UW DARKOMP Wilanów — Widzew Łódź

(KOLEJKA 15)
3 - 7

Clearex Chorzów — Red Dragons Pniewy

(KOLEJKA 15)
5 - 2

Rekord Bielsko-Biała — Legia Warszawa

(KOLEJKA 15)
3 - 3

Piast Gliwice — Dreman Opole Komprachcice

(KOLEJKA 15)
1 - 4

GI Malepszy Arth Soft Leszno — KS Constract Lubawa

(KOLEJKA 15)
1 - 3

FC Reiter Toruń — WE-MET FC Kamienica Królewska

(KOLEJKA 16)
7 - 5

BSF ABJ Bochnia — WE-MET FC Kamienica Królewska

(KOLEJKA 16)
2 - 6

Jagiellonia Białystok — Eurobus Przemyśl

(KOLEJKA 16)
3 - 4

GI Malepszy Arth Soft Leszno — Dreman Opole Komprachcice

(KOLEJKA 16)
6 - 4

AZS UW DARKOMP Wilanów — Ruch Chorzów

(KOLEJKA 16)
5 - 2

Red Dragons Pniewy — Legia Warszawa

(KOLEJKA 16)
2 - 6

FC Reiter Toruń — KS Constract Lubawa

(KOLEJKA 16)
7 - 0

Rekord Bielsko-Biała — Sośnica Gliwice

(KOLEJKA 16)
6 - 0

Piast Gliwice — Widzew Łódź

(KOLEJKA 17)
0 - 3

Eurobus Przemyśl — Rekord Bielsko-Biała

(KOLEJKA 17)
1 - 7

Ruch Chorzów — Piast Gliwice

(KOLEJKA 17)
8 - 3

Dreman Opole Komprachcice — FC Reiter Toruń

(KOLEJKA 17)
1 - 1

Sośnica Gliwice — Legia Warszawa

(KOLEJKA 17)
5 - 8

Widzew Łódź — GI Malepszy Arth Soft Leszno

(KOLEJKA 17)
7 - 0

WE-MET FC Kamienica Królewska — Jagiellonia Białystok

(KOLEJKA 17)
1 - 1

AZS UW DARKOMP Wilanów — Red Dragons Pniewy

(KOLEJKA 17)
5 - 5

KS Constract Lubawa — BSF ABJ Bochnia

(KOLEJKA 18)
3 - 8

FC Reiter Toruń — Widzew Łódź

(KOLEJKA 18)
5 - 1

Red Dragons Pniewy — Sośnica Gliwice

(KOLEJKA 18)
3 - 10

Jagiellonia Białystok — KS Constract Lubawa

(KOLEJKA 18)
17:00

Legia Warszawa — Eurobus Przemyśl

(KOLEJKA 18)
4 - 1

Rekord Bielsko-Biała — WE-MET FC Kamienica Królewska

(KOLEJKA 18)
8 - 6

GI Malepszy Arth Soft Leszno — Ruch Chorzów

(KOLEJKA 18)
3 - 0

BSF ABJ Bochnia — Dreman Opole Komprachcice

(KOLEJKA 18)
6 - 0

Piast Gliwice — AZS UW DARKOMP Wilanów

(KOLEJKA 19)
6 - 0

Piast Gliwice — Red Dragons Pniewy

(KOLEJKA 19)
7 - 2

Eurobus Przemyśl — Sośnica Gliwice

(KOLEJKA 19)
3 - 5

Ruch Chorzów — FC Reiter Toruń

(KOLEJKA 19)
4 - 0

Dreman Opole Komprachcice — Jagiellonia Białystok

(KOLEJKA 19)
1 - 3

Widzew Łódź — BSF ABJ Bochnia

(KOLEJKA 19)
2 - 2

KS Constract Lubawa — Rekord Bielsko-Biała

(KOLEJKA 19)
3 - 3

WE-MET FC Kamienica Królewska — Legia Warszawa

(KOLEJKA 19)
5 - 4

AZS UW DARKOMP Wilanów — GI Malepszy Arth Soft Leszno

(KOLEJKA 20)
5 - 4

Red Dragons Pniewy — Eurobus Przemyśl

(KOLEJKA 20)
4 - 5

GI Malepszy Arth Soft Leszno — Piast Gliwice

(KOLEJKA 20)
3 - 1

WE-MET FC Kamienica Królewska — Sośnica Gliwice

(KOLEJKA 20)
2 - 3

Jagiellonia Białystok — Widzew Łódź

(KOLEJKA 20)
6 - 2

BSF ABJ Bochnia — Ruch Chorzów

(KOLEJKA 20)
3 - 9

Legia Warszawa — KS Constract Lubawa

(KOLEJKA 20)
2 - 2

FC Reiter Toruń — AZS UW DARKOMP Wilanów

(KOLEJKA 20)
4 - 1

Rekord Bielsko-Biała — Dreman Opole Komprachcice

(KOLEJKA 21)
4 - 1

Ruch Chorzów — Jagiellonia Białystok

(KOLEJKA 21)
1 - 4

Widzew Łódź — Rekord Bielsko-Biała

(KOLEJKA 21)
5 - 2

GI Malepszy Arth Soft Leszno — Red Dragons Pniewy

(KOLEJKA 21)
4 - 0

Piast Gliwice — FC Reiter Toruń

(KOLEJKA 21)
0 - 5

AZS UW DARKOMP Wilanów — BSF ABJ Bochnia

(KOLEJKA 21)
2 - 2

Dreman Opole Komprachcice — Legia Warszawa

(KOLEJKA 21)
12 - 2

KS Constract Lubawa — Sośnica Gliwice

(KOLEJKA 21)
1 - 3

WE-MET FC Kamienica Królewska — Eurobus Przemyśl

(KOLEJKA 22)
5 - 2

Red Dragons Pniewy — WE-MET FC Kamienica Królewska

(KOLEJKA 22)
10 - 2

Rekord Bielsko-Biała — Ruch Chorzów

(KOLEJKA 22)
1 - 6

Eurobus Przemyśl — KS Constract Lubawa

(KOLEJKA 22)
3 - 1

Legia Warszawa — Widzew Łódź

(KOLEJKA 22)
2 - 4

Jagiellonia Białystok — AZS UW DARKOMP Wilanów

(KOLEJKA 22)
1 - 11

Sośnica Gliwice — Dreman Opole Komprachcice

(KOLEJKA 22)
0 - 9

FC Reiter Toruń — GI Malepszy Arth Soft Leszno

(KOLEJKA 22)
4 - 3

BSF ABJ Bochnia — Piast Gliwice

(KOLEJKA 23)
18:00

Piast Gliwice — Jagiellonia Białystok

(KOLEJKA 23)
18:00

Ruch Chorzów — Legia Warszawa

(KOLEJKA 23)
18:00

Dreman Opole Komprachcice — Eurobus Przemyśl

(KOLEJKA 23)
18:00

GI Malepszy Arth Soft Leszno — BSF ABJ Bochnia

(KOLEJKA 23)
20:00

Red Dragons Pniewy — FC Reiter Toruń

(KOLEJKA 23)
20:00

AZS UW DARKOMP Wilanów — Rekord Bielsko-Biała

(KOLEJKA 23)
20:00

Widzew Łódź — Sośnica Gliwice

(KOLEJKA 23)
20:00

KS Constract Lubawa — WE-MET FC Kamienica Królewska

(KOLEJKA 24)
15:00

BSF ABJ Bochnia — FC Reiter Toruń

(KOLEJKA 24)
18:00

Jagiellonia Białystok — GI Malepszy Arth Soft Leszno

(KOLEJKA 24)
19:00

Sośnica Gliwice — Ruch Chorzów

(KOLEJKA 24)
16:00

AZS UW DARKOMP Wilanów — Legia Warszawa

(KOLEJKA 24)
16:00

Red Dragons Pniewy — KS Constract Lubawa

(KOLEJKA 24)
17:00

WE-MET FC Kamienica Królewska — Dreman Opole Komprachcice

(KOLEJKA 24)
18:00

Eurobus Przemyśl — Widzew Łódź

(KOLEJKA 24)
18:00

Rekord Bielsko-Biała — Piast Gliwice

(KOLEJKA 25)
14:00

Piast Gliwice — Legia Warszawa

(KOLEJKA 25)
16:00

AZS UW DARKOMP Wilanów — Sośnica Gliwice

(KOLEJKA 25)
17:00

Widzew Łódź — WE-MET FC Kamienica Królewska

(KOLEJKA 25)
17:00

Ruch Chorzów — Eurobus Przemyśl

(KOLEJKA 25)
18:00

GI Malepszy Arth Soft Leszno — Rekord Bielsko-Biała

(KOLEJKA 25)
19:00

FC Reiter Toruń — Jagiellonia Białystok

(KOLEJKA 25)
17:00

BSF ABJ Bochnia — Red Dragons Pniewy

(KOLEJKA 25)
18:00

Dreman Opole Komprachcice — KS Constract Lubawa

(KOLEJKA 26)
14:00

Sośnica Gliwice — Piast Gliwice

(KOLEJKA 26)
16:00

Legia Warszawa — GI Malepszy Arth Soft Leszno

(KOLEJKA 26)
18:00

Rekord Bielsko-Biała — FC Reiter Toruń

(KOLEJKA 26)
18:00

Jagiellonia Białystok — BSF ABJ Bochnia

(KOLEJKA 26)
16:00

Red Dragons Pniewy — Dreman Opole Komprachcice

(KOLEJKA 26)
17:00

WE-MET FC Kamienica Królewska — Ruch Chorzów

(KOLEJKA 26)
18:00

KS Constract Lubawa — Widzew Łódź

(KOLEJKA 26)
18:15

Eurobus Przemyśl — AZS UW DARKOMP Wilanów

(KOLEJKA 27)
16:00

AZS UW DARKOMP Wilanów — WE-MET FC Kamienica Królewska

(KOLEJKA 27)
17:00

Legia Warszawa — FC Reiter Toruń

(KOLEJKA 27)
18:00

BSF ABJ Bochnia — Rekord Bielsko-Biała

(KOLEJKA 27)
18:00

GI Malepszy Arth Soft Leszno — Sośnica Gliwice

(KOLEJKA 27)
19:00

Widzew Łódź — Dreman Opole Komprachcice

(KOLEJKA 27)
17:00

Ruch Chorzów — KS Constract Lubawa

(KOLEJKA 27)
Termin do ustalenia

Jagiellonia Białystok — Red Dragons Pniewy

(KOLEJKA 27)
18:00

Piast Gliwice — Eurobus Przemyśl

(KOLEJKA 28)
20:00

AZS UW DARKOMP Wilanów — KS Constract Lubawa

(KOLEJKA 28)
16:00

Rekord Bielsko-Biała — Jagiellonia Białystok

(KOLEJKA 28)
16:00

Red Dragons Pniewy — Widzew Łódź

(KOLEJKA 28)
16:00

Legia Warszawa — BSF ABJ Bochnia

(KOLEJKA 28)
18:00

Eurobus Przemyśl — GI Malepszy Arth Soft Leszno

(KOLEJKA 28)
18:00

Dreman Opole Komprachcice — Ruch Chorzów

(KOLEJKA 28)
18:00

WE-MET FC Kamienica Królewska — Piast Gliwice

(KOLEJKA 28)
Termin do ustalenia

Sośnica Gliwice — FC Reiter Toruń

(KOLEJKA 29)
17:00

Ruch Chorzów — Widzew Łódź

(KOLEJKA 29)
17:00

Rekord Bielsko-Biała — Red Dragons Pniewy

(KOLEJKA 29)
19:00

Piast Gliwice — KS Constract Lubawa

(KOLEJKA 29)
19:00

AZS UW DARKOMP Wilanów — Dreman Opole Komprachcice

(KOLEJKA 29)
19:00

GI Malepszy Arth Soft Leszno — WE-MET FC Kamienica Królewska

(KOLEJKA 29)
19:00

Sośnica Gliwice — BSF ABJ Bochnia

(KOLEJKA 29)
Termin do ustalenia

Jagiellonia Białystok — Legia Warszawa

(KOLEJKA 29)
Termin do ustalenia

FC Reiter Toruń — Eurobus Przemyśl

(KOLEJKA 30)
15:00

Sośnica Gliwice — Jagiellonia Białystok

(KOLEJKA 30)
15:00

Red Dragons Pniewy — Ruch Chorzów

(KOLEJKA 30)
17:00

Dreman Opole Komprachcice — Piast Gliwice

(KOLEJKA 30)
17:00

Eurobus Przemyśl — BSF ABJ Bochnia

(KOLEJKA 30)
17:00

WE-MET FC Kamienica Królewska — FC Reiter Toruń

(KOLEJKA 30)
Termin do ustalenia

Legia Warszawa — Rekord Bielsko-Biała

(KOLEJKA 30)
Termin do ustalenia

Widzew Łódź — AZS UW DARKOMP Wilanów

(KOLEJKA 30)
19:00

KS Constract Lubawa — GI Malepszy Arth Soft Leszno