(KOLEJKA 1)
3 - 1

DKS Dobre Miasto — Olimpia Olsztynek

(KOLEJKA 1)
0 - 0

Mazur Ełk — Tęcza Biskupiec

(KOLEJKA 1)
5 - 1

Znicz Biała Piska — Stomil II Olsztyn

(KOLEJKA 1)
1 - 4

Polonia Iłowo — Granica Kętrzyn

(KOLEJKA 1)
3 - 4

Jeziorak Iława — Mamry Giżycko

(KOLEJKA 1)
4 - 2

Motor Lubawa — KS Constract Lubawa

(KOLEJKA 1)
1 - 1

Rominta Gołdap — Mrągowia Mrągowo

(KOLEJKA 1)
2 - 1

Olimpia II Elbląg — Polonia Lidzbark Warmiński

(KOLEJKA 2)
0 - 1

Olimpia Olsztynek — Olimpia II Elbląg

(KOLEJKA 2)
3 - 0

Tęcza Biskupiec — Stomil II Olsztyn

(KOLEJKA 2)
1 - 1

Mamry Giżycko — Rominta Gołdap

(KOLEJKA 2)
4 - 1

Mazur Ełk — Polonia Iłowo

(KOLEJKA 2)
2 - 2

Polonia Lidzbark Warmiński — Jeziorak Iława

(KOLEJKA 2)
2 - 3

Mrągowia Mrągowo — Znicz Biała Piska

(KOLEJKA 2)
1 - 1

Granica Kętrzyn — Motor Lubawa

(KOLEJKA 2)
0 - 1

KS Constract Lubawa — DKS Dobre Miasto

(KOLEJKA 3)
2 - 2

DKS Dobre Miasto — Granica Kętrzyn

(KOLEJKA 3)
1 - 0

Mrągowia Mrągowo - Stomil II Olsztyn

(KOLEJKA 3)
1 - 0

Motor Lubawa — Mazur Ełk

(KOLEJKA 3)
3 - 1

Znicz Biała Piska — Mamry Giżycko

(KOLEJKA 3)
0 - 2

Polonia Iłowo — Tęcza Biskupiec

(KOLEJKA 3)
2 - 1

Rominta Gołdap — Polonia Lidzbark Warmiński

(KOLEJKA 3)
3 - 0

Jeziorak Iława — Olimpia Olsztynek

(KOLEJKA 3)
3 - 1

Olimpia II Elbląg — KS Constract Lubawa

(KOLEJKA 4)
1 - 1

Polonia Lidzbark Warmiński — Znicz Biała Piska

(KOLEJKA 4)
7 - 2

Mamry Giżycko — Stomil II Olsztyn

(KOLEJKA 4)
2 - 3

Tęcza Biskupiec — Mrągowia Mrągowo

(KOLEJKA 4 (wo) na boisku 1-2; w drużynie gospodarzy od 88. minuty na boisku wystąpiła zbyt mała liczba młodzieżowców)
0 - 3

Mazur Ełk — DKS Dobre Miasto

(KOLEJKA 4)
0 - 2

Olimpia Olsztynek — Rominta Gołdap

(KOLEJKA 4)
2 - 0

Granica Kętrzyn — Olimpia II Elbląg

(KOLEJKA 4)
1 - 0

Jeziorak Iława - KS Constract Lubawa

(KOLEJKA 4)
2 - 2

Polonia Iłowo — Motor Lubawa

(KOLEJKA 5)
3 - 1

DKS Dobre Miasto — Polonia Iłowo

(KOLEJKA 5)
3 - 1

Polonia Lidzbark Warmiński — Stomil II Olsztyn

(KOLEJKA 5)
0 - 1

Motor Lubawa — Tęcza Biskupiec

(KOLEJKA 5)
4 - 2

Rominta Gołdap — KS Constract Lubawa

(KOLEJKA 5)
3 - 0

Mrągowia Mrągowo — Mamry Giżycko

(KOLEJKA 5)
3 - 0

Znicz Biała Piska — Olimpia Olsztynek

(KOLEJKA 5)
1 - 2

Jeziorak Iława — Granica Kętrzyn

(KOLEJKA 5)
1 - 0

Olimpia II Elbląg — Mazur Ełk

(KOLEJKA 6)
1 - 3

Motor Lubawa — DKS Dobre Miasto

(KOLEJKA 6)
1 - 0

Olimpia Olsztynek — Stomil II Olsztyn

(KOLEJKA 6)
0 - 0

Mazur Ełk — Jeziorak Iława

(KOLEJKA 6)
1 - 1

Granica Kętrzyn — Rominta Gołdap

(KOLEJKA 6)
0 - 1

Tęcza Biskupiec — Mamry Giżycko

(KOLEJKA 6)
0 - 7

Polonia Iłowo — Olimpia II Elbląg

(KOLEJKA 6)
1 - 2

KS Constract Lubawa — Znicz Biała Piska

(KOLEJKA 6)
4 - 1

Polonia Lidzbark Warmiński — Mrągowia Mrągowo

(KOLEJKA 7)
2 - 3

DKS Dobre Miasto — Tęcza Biskupiec

(KOLEJKA 7)
2 - 5

Znicz Biała Piska — Granica Kętrzyn

(KOLEJKA 7)
2 - 1

Rominta Gołdap — Mazur Ełk

(KOLEJKA 7)
1 - 1

Mrągowia Mrągowo — Olimpia Olsztynek

(KOLEJKA 7)
0 - 1

Jeziorak Iława — Polonia Iłowo

(KOLEJKA 7)
1 - 4

Mamry Giżycko — Polonia Lidzbark Warmiński

(KOLEJKA 7)
0 - 0

Olimpia II Elbląg — Motor Lubawa

(KOLEJKA 7)
2 - 5

Stomil II Olsztyn — KS Constract Lubawa

(KOLEJKA 8)
1 - 0

DKS Dobre Miasto — Olimpia II Elbląg

(KOLEJKA 8)
1 - 2

Motor Lubawa — Jeziorak Iława

(KOLEJKA 8)
5 - 4

Olimpia Olsztynek — Mamry Giżycko

(KOLEJKA 8)
3 - 2

Granica Kętrzyn — Stomil II Olsztyn

(KOLEJKA 8)
0 - 6

KS Constract Lubawa — Mrągowia Mrągowo

(KOLEJKA 8)
0 - 3

Polonia Iłowo — Rominta Gołdap

(KOLEJKA 8)
1 - 2

Mazur Ełk — Znicz Biała Piska

(KOLEJKA 8)
1 - 2

Tęcza Biskupiec — Polonia Lidzbark Warmiński

(KOLEJKA 9)
5 - 0

Polonia Lidzbark Warmiński — Olimpia Olsztynek

(KOLEJKA 9)
1 - 2

Mamry Giżycko — KS Constract Lubawa

(KOLEJKA 9)
1 - 3

Mrągowia Mrągowo — Granica Kętrzyn

(KOLEJKA 9)
0 - 1

Rominta Gołdap — Motor Lubawa

(KOLEJKA 9)
2 - 1

Znicz Biała Piska — Polonia Iłowo

(KOLEJKA 9)
2 - 0

Mazur Ełk — Stomil II Olsztyn

(KOLEJKA 9)
0 - 4

Jeziorak Iława — DKS Dobre Miasto

(KOLEJKA 9)
2 - 1

Olimpia II Elbląg — Tęcza Biskupiec

(KOLEJKA 10)
1 - 1

DKS Dobre Miasto — Rominta Gołdap

(KOLEJKA 10)
1 - 1

Motor Lubawa — Znicz Biała Piska

(KOLEJKA 10)
2 - 3

Olimpia Olsztynek — Tęcza Biskupiec

(KOLEJKA 10)
0 - 3

Mamry Giżycko — Granica Kętrzyn

(KOLEJKA 10)
0 - 5

KS Constract Lubawa — Polonia Lidzbark Warmiński

(KOLEJKA 10)
3 - 4

Mazur Ełk — Mrągowia Mrągowo

(KOLEJKA 10)
3 - 0

Olimpia II Elbląg — Jeziorak Iława

(KOLEJKA 10)
2 - 3

Polonia Iłowo — Stomil II Olsztyn

(KOLEJKA 11)
2 - 0

Mrągowia Mrągowo — Polonia Iłowo

(KOLEJKA 11)
3 - 2

Mamry Giżycko — Mazur Ełk

(KOLEJKA 11)
6 - 1

Olimpia Olsztynek — KS Constract Lubawa

(KOLEJKA 11)
3 - 1

Znicz Biała Piska — DKS Dobre Miasto

(KOLEJKA 11)
0 - 1

Rominta Gołdap — Olimpia II Elbląg

(KOLEJKA 11)
1 - 1

Tęcza Biskupiec — Jeziorak Iława

(KOLEJKA 11)
0 - 2

Granica Kętrzyn — Polonia Lidzbark Warmiński

(KOLEJKA 11)
2 - 0

Stomil II Olsztyn — Motor Lubawa

(KOLEJKA 12)
4 - 3

Tęcza Biskupiec — KS Constract Lubawa

(KOLEJKA 12)
3 - 3

DKS Dobre Miasto — Stomil II Olsztyn

(KOLEJKA 12)
0 - 1

Motor Lubawa — Mrągowia Mrągowo

(KOLEJKA 12)
1 - 2

Polonia Iłowo — Mamry Giżycko

(KOLEJKA 12)
1 - 0

Granica Kętrzyn — Olimpia Olsztynek

(KOLEJKA 12)
1 - 3

Jeziorak Iława — Rominta Gołdap

(KOLEJKA 12)
1 - 1

Mazur Ełk — Polonia Lidzbark Warmiński

(KOLEJKA 12)
2 - 3

Olimpia II Elbląg — Znicz Biała Piska

(KOLEJKA 13)
1 - 1

Mamry Giżycko — Motor Lubawa

(KOLEJKA 13)
3 - 2

Polonia Lidzbark Warmiński — Polonia Iłowo

(KOLEJKA 13)
3 - 1

Mrągowia Mrągowo — DKS Dobre Miasto

(KOLEJKA 13)
2 - 1

Olimpia Olsztynek — Mazur Ełk

(KOLEJKA 13)
3 - 1

Znicz Biała Piska — Jeziorak Iława

(KOLEJKA 13)
0 - 5

KS Constract Lubawa — Granica Kętrzyn

(KOLEJKA 13)
3 - 2

Rominta Gołdap — Tęcza Biskupiec

(KOLEJKA 13)
1 - 0

Olimpia II Elbląg - Stomil II Olsztyn

(KOLEJKA 14)
1 - 3

Motor Lubawa — Polonia Lidzbark Warmiński

(KOLEJKA 14)
3 - 0

Olimpia Olsztynek — Polonia Iłowo

(KOLEJKA 14)
1 - 2

DKS Dobre Miasto — Mamry Giżycko

(KOLEJKA 14)
3 - 0

Mazur Ełk — KS Constract Lubawa

(KOLEJKA 14)
4 - 2

Jeziorak Iława — Stomil II Olsztyn

(KOLEJKA 14)
1 - 1

Rominta Gołdap — Znicz Biała Piska

(KOLEJKA 14)
0 - 0

Tęcza Biskupiec — Granica Kętrzyn

(KOLEJKA 14)
2 - 3

Olimpia II Elbląg — Mrągowia Mrągowo

(KOLEJKA 15)
2 - 5

KS Constract Lubawa — Polonia Iłowo

(KOLEJKA 15)
1 - 1

Olimpia Olsztynek — Motor Lubawa

(KOLEJKA 15)
1 - 2

Znicz Biała Piska — Tęcza Biskupiec

(KOLEJKA 15)
5 - 0

Polonia Lidzbark Warmiński — DKS Dobre Miasto

(KOLEJKA 15)
1 - 1

Mamry Giżycko — Olimpia II Elbląg

(KOLEJKA 15 - mecz został przełożony na 2024-03-02 godz. 13:00)
13:00

Granica Kętrzyn — Mazur Ełk

(KOLEJKA 15)
4 - 1

Mrągowia Mrągowo — Jeziorak Iława

(KOLEJKA 15)
0 - 1

Stomil II Olsztyn — Rominta Gołdap