BILETY NA FINAŁ PUCHARU POLSKI! (3 maja, godz.16:00)

3 maja o godzinie 16:00 w Hali Widowiskowo-Sportowej przy ulicy Świętej Barbary 45 w Lubawie rozpocznie się mecz finałowy, po którym poznamy zwycięzcę Pucharu Polski 2022. Spotkanie ma być transmitowane przez TVP Sport, obecność zapowiedziało wielu honorowych gości. Poniżej przekazujemy informacje dotyczące możliwości zakupu biletów na to spotkanie.

Najpierw informacje techniczne – należy pamiętać, że finał Pucharu Polski odbywa się na zasadzie dwumeczu. Pierwsze spotkanie zostanie rozegrane 1 maja w Bielsku-Białej. W ramach reklamowanej tutaj sprzedaży kupujecie bilety TYLKO NA JEDEN MECZ – REWANŻ W LUBAWIE 3 MAJA! O końcowym rezultacie zdecyduje wynik dwumeczu, możliwa jest dogrywka i seria rzutów karnych, a po zakończeniu meczu odbędzie się ceremonia medalowa – należy więc przewidzieć, że całe wydarzenie może potrwać znacznie dłużej, niż zwykły mecz ligowy.

Bilety na mecz finałowy można nabyć za pośrednictwem strony kupbilet.pl pod tym linkiem: https://www.kupbilet.pl/sport/pilka_halowa/fs0148/opis

Na mecz finałowy nie jest prowadzona ulgowa przedsprzedaż.

Ceny:
Bilet normalny – 15 złotych
Bilet ulgowy – 5 złotych (dla dzieci do lat 10., konieczne potwierdzenie wieku dokumentem tożsamości)
Wejście bezpłatne dla dzieci do lat 3. (potwierdzone dokumentem j.w.) oraz zawodnicy akademii KS Constract Lubawa

UWAGA! Sprzedaż zakończy się 3 maja o godzinie 17:00. Jeśli zostaną bilety, będą do nabycia w tych samych cenach przy wejściu na halę (pół godziny przed meczem do wyczerpania puli biletów).

Posiadacze karnetów mogą wejść na dotychczasowych zasadach (tych samych, jak na mecz ligowy) – zdjęcie 15 złotych z karnetu i wejściu na mecz. Przypominamy o konieczności ich rozliczenia do końca sezonu – wymieniając na bilety lub na produkty w sklepiku klubowym.

(zdjęcie: PZPN)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *