Barkas 2:4 Constract. Hattrick w 12 minut!

Po niespodziewanym remisie w Rybnie, sekcja piłki nożnej Constractu Lubawa ponownie zwyciężyła w Lidze Okręgowej i zachowała status drużyny niepokonanej. W Tolkmicku Konstruktorzy wygrali z tamtejszym Barkasem 4:2.

Constract pokazał od pierwszej minuty sportową złość i chciał powetować ostatnie niepowodzenie. W dwanaście minut zespół z Lubawy zdobył 4 bramki! Piotr Rykaczewski zdobył jednego z najszybszych w Lidze Okręgowej klasycznych hattricków (ciekawy temat dla statystyków) strzelając bramki w drugiej, dziewiątej i dwunastej minucie. Na wynik bramkowy do przerwy złożyło się też trafienie Łukasza Licznerskiego (szósta minuta gry).

Znów gorzej Constract wyglądał w drugiej części gry, co pozwoliło gospodarzom zniwelować straty i ostatecznie zakończyć mecz z wynikiem 2:4.

Konstruktorzy dopisali kolejne trzy oczka i zachowują pięciopunktową przewagę nad drugą w tabeli Iskrą Narzym.