Awans po ciężkim boju! Widzew 2:4 p.d. Constract

Wszystkie mecze w I lidze wygrał w tym sezonie Widzew Łódź i pewnie zmierza do Ekstraklasy, w której nie zamierza być dostarczycielem punktów. Udowodnił to eliminując FC Reiter Toruń z Pucharu Polski, a teraz stawiając dzielnie czoła Wicemistrzowi Polski – Constractowi Lubawa. Konstruktorzy jednak przechylili szalę zwycięstwa na swoją korzyść.

Strzelanie otworzył Widzew po składnej akcji i trafieniu Daniela Krawczyka. Jeszcze przed przerwą do wyrównania doprowadził Pedrinho.

Druga połowa to jednak znowu prowadzenie Widzewa po golu Michała Marciniaka. Wtedy do głosu doszedł duet Pedrinho-Raszkowski i tak jak to często widzimy w lidze – pierwszy dograł, drugi strzelił. Druga połowa zakończyła się wynikiem 2:2 i do rozstrzygnięcia potrzebna była dogrywka. W tej od początku lepiej prezentowali się Konstruktorzy, co zaowocowało trafieniem z rzutu karnego Luana. Widzew – nie mając nic do stracenia – wycofał bramkarza, jednak Constract skutecznie się bronił. W ostatnich sekundach strzał na pustą bramkę oddał Jakub Raszkowski, ustalając wynik spotkania na 4:2. Constract gra dalej! Przed nami 1/4 Pucharu Polski.

A już w najbliższą niedzielę Konstruktorzy zmierzą się w ligowym starciu w Chojnicach z zespołem Red Devils. Kolejny mecz ligowy odbędzie się już w środę popielcową, kiedy rywalem Constractu będzie w Warszawie Legia. Na własny obiekt Constract wróci 6 marca. W niedzielę o godzinie 18:00 rozpocznie się mecz, na który wejściówki można kupić tutaj: https://www.kupbilet.pl/sport/pilka_halowa/fs0133/opis a szczegółowe informacje zamieściliśmy tu: https://ksconstract.pl/koniec-obostrzen-zapelniamy-hale-przy-ul-swietej-barbary-informacje-o-sprzedazy-biletow/

Zapraszamy do przeczytania artykułu i wywiadu z Bartłomiejem Piórkowskim, w którym zapowiadamy wszystkie najbliższe spotkania. Treść znajdziecie tutaj: https://ksconstract.pl/maraton-lodz-chojnice-warszawa-lubawa-zapowiedz-spotkan-i-wywiad-z-bartlomiejem-piorkowskim/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *