Tytuł, który mówi wszystko. Constract pokonał na wyjeździe Piasta Gliwice 1:2 i potrzebuje już tylko jednej wygranej, aby zagrać w wielkim finale. Okazja – w sobotę. W razie niepowodzenia – kolejna szansa w niedzielę.

Wszystkie bramki w tym spotkaniu padły w pierwszej połowie. Dla gości obie bramki zdobył Ludgero Lopes – za pierwszym razem asystował mu Deco, z drugim bramkarz Victor Lopez. Bramki lubawskiego pivota zostały przedzielone trafieniem Gracy.

W drugiej połowie Piast zarykował grą bez bramkarza w ostatnich 5. minutach, ale atakował dość nieporadnie. Gdy wydawało się, że Constract dowiezie wygraną do końca, szybciej zabiły serca wszystkich. 40 sekund przed końcem arbiter podyktował rzut karny dla Piasta, który w fantastycznym stylu obronił Victor Lopez. Nasz bramkarz pokazał swój kunszt także 20 sekund później, gdy wybronił uderzenie z dystansu. Te interwencje okazały się kluczowe i Constract cieszył się z wygranej.

W sobotę o godzinie 18:00 mecz numer 2 w Lubawie. Jeśli Constract wygra, awansuje do finału. W przypadku porażki będziemy świadkami dodatkowego, trzeciego spotkania – te zaplanowano na niedzielę, godzina 16:00.

Zachęcamy do kupowania biletów na ten absolutnie hitowy i historyczny mecz w Lubawie. Wszystkie szczegóły znajdziecie Państwo tutaj: http://ksconstract.pl/hit-polfinalowy-informacje-o-biletach-na-mecze-z-piastem-gliwice/