1/4 Pucharu Polski

Ponad pół tysiąca kilometrów drogi, ale było warto KS Constract w 1/2 Pucharu Polski Futsalu. Po dobrym meczu w którym dostali szansę wszyscy gracze KS Constract pewnie pokonał NEXX Goczałkowice 7-1.

Po bardzo dobrej pierwszej połowie, w której Constarct dominował na boisku pod każdym względem w drugiej trenerzy pozwolili zaliczyć trochę więcej minut swoim rezerwowym, którzy świetnie wywiązali się z swego zadania, szczególnie rezerwowi bramkarze Grzegorz Okuniewski i Kacper Zelma kilkukrotnie prezentowali swój kunszt powstrzymując ambitnych zawodników  NEXX.

Awans do 1/2 jest historycznym wydarzeniem w dziejach Klubu, który po raz pierwszy w historii awansował do półfinałów, w których formuła rozgrywek ulega zmianie i o awansie do finału rozstrzygnie dwumecz, tym samym. Choć nie możemy mieć pewności że zobaczymy kolejny mecz z poziomu trybun w zawiązku z panującą epidemią, gra w 1/2 Pucharu Polski jest obok awansu do Futsal Ekstraklasy największym sportowym osiągnięciem Constractu w historii