Zwycięstwo i lanie – Constract po dwumeczu ze Slavią

Pierwszy zespół futsalowy KS Constract Lubawa przebywający na zgrupowaniu w Pradze, rozegrał pierwsze dwa spotkania sparingowe podczas obozy. Nastroje zmienne – we wtorek Slavia Praga przegrała z naszym zespołem 1:2, ale dzień później zrewanżowała się z nawiązką zwyciężając 6:0.

We wtorkowym spotkaniu bramkę dla naszej drużyny już na samym początku zdobył Sebastian Grubalski. To w dużym stopniu ustawiło mecz. I choć goście odpowiedzieli trafieniem Zaruby w 12 minucie, to zaraz po rozpoczęciu drugiej połowy trafił Luan. Constract dużymi fragmentami kontrolował mecz. Więcej goli już nie padło.

W środę nasi rywale urządzili sobie prawdziwą strzelaninę, zdobywając w każdej połowie po 3 bramki, które zdobywali kolejno: Hrdina, Caizl, Sita, Leovski, Slama i Sevcik. Widzieliśmy dwa różne oblicza Konstruktorów w przeciągu dwóch dni.

Już pierwsze dwa mecze z czołową drużyną innej europejskiej ligi pokazują jak cenne są takie doświadczenia. Teraz przed drużyną Constractu jeszcze dwa spotkania – czwartkowa rywalizacja z zespołem Svarog Teplice (były zespół Deco) oraz piątkowy mecz z derbowym rywalem Slavii – Spartą Praga.

(fot. slaviafutsal.cz)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *