Wizyta na zaproszenie Pana Wojewody Artura Chojeckiego

Wczoraj w sportowych koszulkach, dzisiaj w eleganckich garniturach. Nasi zawodnicy – Tomasz Kriezel, Tomasz Lutecki i Sebastian Grubalski – wraz z właścicielem sponsora tytularnego panem Jarosławem Grubalskim oraz przedstawicielem kierownictwa klubu, gościli w Warmińsko-Mazurskim Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie na zaproszenie Pana Wojewody Artura Chojeckiego.

Pan Wojewoda uhonorował naszych futsalistów, gratulując im awansu do Euro 2022 i dziękując za godne reprezentowanie naszego regionu na arenie międzynarodowej. Następnie wspólnie usiedliśmy do stołu i przez godzinę rozmawialiśmy o polskim futsalu – specyfice, blaskach, cieniach, potrzebach i szansach. Zaproszenie wpłynęło zaraz po awansie, ale termin po meczu ligowym z Rekordem – przed przerwą ligową na Puchar Polski – był najbardziej dogodny.

Jesteśmy bardzo wdzięczni za to zaproszenie i spotkanie, bo to niezwykle ważne dla całego środowiska futsalowego w Polsce.

Po spotkaniu krótki spacer po uroczym Olsztynie, aby rozchodzić zakwasy po meczu z Rekordem. Teraz stopniowo ruszamy z przygotowaniami na ósmy dzień maja. Wtedy o ligowy byt walczyć będzie w Lubawie AZS UW Wilanów Warszawa, a my o kolejne, cenne 3 punkty w walce o srebro!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *