Wielkanoc w dobrym nastroju: AZS UG Gdańsk 0-3 Constract Lubawa

Mimo trudnej sytuacji kadrowej Constract Lubawa pokonał na wyjeździe AZS UG Gdańsk 0:3 w meczu 24. kolejki STATSCORE Futsal Ekstraklasy. Pozostałe mecze tej rundy zaplanowano na sobotę.

Fizjoterapeuta Łukasz Kamiński zdołał postawić na nogi dwóch kontuzjowanych graczy, dlatego na parkiecie oglądaliśmy Jakuba Raszkowskiego i Luana. Mimo to skład Constractu wyglądał na mocno eksperymentalny. Goście zdołali jednak od początku zdominować to spotkanie. Wynik otworzył Bartłomiej Piórkowski, a jeszcze przed przerwą podwyższali prowadzenie Jakub Raszkowski i – w końcowych sekundach pierwszej połowy – Luan. Drugie 20 minut toczone było długo w dość sennym tempie. Ponieważ utrzymywał się wynik z pierwszej części, na nieco ponad 3 minuty przed końcem meczu trener gdańszczan zdecydował się na grę z lotnym bramkarzem. Obraz gry jednak się nie zmienił i wynik końcowy tego meczu brzmiał 0:3 dla Constractu Lubawa.

Najbliższe spotkanie Constract rozegra w najbliższą środę – 20 kwietnia. Będzie to wyjazdowe, rewanżowe spotkanie w ramach 1/2 Pucharu Polski. W pierwszym spotkaniu w Lubawie Constract wygrał 5:3.

A kolejnym ligowym rywalem Konstruktorów będą już Mistrzowie Polski – Rekord Bielsko-Biała. Mecz jest zaplanowany na niedzielę 24 kwietnia na godzinę 18:00. Wkrótce ruszy sprzedaż biletów na hitowe spotkanie!

Na koniec – z okazji Świąt Zmartwychwstania Pańskiego – pragniemy życzyć Państwu wszelkiego dobra na ten czas i każdy kolejny dzień!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *