W poprzedniej kolejce skromny remis w pojedynku Zaborski : Heliasz. Jak będzie tym razem? W bezpośrednim pojedynku zawodnicy są pewni zwycięstw swoich zespołów. Co pokaże boisko, dowiemy się w niedziele.


pila-fot

TAF Toruń : Elhurt-Elmet Helios Białystok

Jakub Skwarek :

Moim zdaniem jest to mecz w którym może zdarzyć się wszystko. Zawodnicy z Torunia na pewno będą szukać pierwszego zwycięstwa w tym sezonie na własnym obiekcie, ale ekipa z Białegostoku nie jest bez szans. Mój typ: Minimalne zwycięstwo gości, ale remisem zdziwiony nie będę.

Paweł Ossowski :

Obydwie drużyny nie weszły idealnie w sezon, mecz powinien być wyrównany. TYP- Remis.

MOKS Słoneczny Stok Białystok : KS Futsal Oborniki

Jakub Skwarek :

Gospodarze po wpadce w ostatniej kolejce na pewno będą chcieli szybko się zmobilizować. Grają u siebie, a to jest kolejnym atutem. Zespół z Obornik na pewno w tym meczu odczuje liczbę kilometrów, które muszą przejechać na ten mecz. Mój typ: Zwycięstwo gospodarzy.

Paweł Ossowski :

Faworytem tego spotkania będzie nie wątpliwie drużyna z Białegostoku, która będzie chciała szybko wymazać z pamięci porażkę w Lęborku. TYP – MOKS Białystok.

 AZS Uniwersytet Warszawski : Politechnika Gdańska

Jakub Skwarek :

 Moim zdaniem ten mecz jest hitem tej kolejki. Gospodarze są liderem, a goście drużyną, która jeszcze nie przegrała, obie ekipy grają ciekawy futsal i na pewno będzie co oglądać. Mój typ: Zwycięstwo gospodarzy.

Paweł Ossowski :

Mecz kolejki spotkają się drużyny, które są naprawdę dobrze przygotowane do sezonu pod każdym względem jednak minimalnie lepsi będą akademicy z stolicy. TYP – AZS Uniwersytet Warszawski.

Mieszko Gniezno : Unisław Team PBDI

Jakub Skwarek :

W tym meczu nie spodziewam się niespodzianek. Gniezno zespół, który zaliczany jest do grona faworytów ligi, podejmie na własnym boisku zespół, który nie imponuje w tym sezonie. Unisław punktuje tylko u siebie i wątpię żeby w tym meczu się to zmieniło. Mój typ: Wysokie zwycięstwo gospodarzy.

Paweł Ossowski :

Drużyna z Gniezna rozkręciła się po inauguracyjnej kolejce gdzie wysoko przegrała z MOKS Białystok dlatego nie sądzę aby zatrzymali się na młodej drużynie z Unisławia. TYP – Mieszko Gniezno.

Persa MOSiR AZS Uniwersytet Zielonogórski : Team Lębork 

Jakub Skwarek :

Kolejny mecz, gdzie nie zaskoczy mnie żaden wynik. Lębork w tym sezonie punktuje świetnie, ale gra, którą widziałem nie przekonuje mnie. Gospodarze u siebie zawsze są groźni i powinni ten atut wykorzystać. Mój typ: Zwycięstwo gospodarzy.

Paweł Ossowski :

Spotkanie beniaminków, którzy radzą sobie całkiem nieźle, a w szczególności w meczach przed własną publicznością. TYP – Persa MOSiR AZS Uniwersytet Zielonogórski.

KS Credo Futsal Piła : KS Constract Lubawa

Jakub Skwarek :

Ciężko mi coś wymyślić co w tym meczu się wydarzy. Z jednej strony mój zespół, który jest w tym sezonie trapiony kontuzjami, a z drugiej dobrze grająca ekipa przyjezdnych. Nasz zespół miał w poprzednich meczach wiele pecha, ale grał dobrze. Liczę że w 6 kolejce się przełamiemy i zdobędziemy komplet punktów. Mój typ: Zwycięstwo gospodarzy.

Paweł Ossowski :

Nie widzę innego rozwiązania jak nasze zwycięstwo. Pojedziemy na mecz do Piły bardzo zmobilizowani i podrażnieni przez porażkę na własnym terenie w ostatniej kolejce. TYP – CONSTRACT LUBAWA.