•  Kolejka 1 – 24-25 września

 

Słoneczny Stok Białystok 10-2 Mieszko Gniezno
 24 września, 18:00
AZS UZ Zielona Góra 1-6 AZS UW Warszawa
24 września, 18:00
Team Lębork 6-1 Helios Białystok
25 września, 16:00
Auto wicherek Oborniki 3-5 Politechnika Gdańska 25 września, 17:00
Constract Lubawa 3-2 Unisław Team
24 września, 18:00
Credo Futsal Piła
4-4 TAF Toruń 25 września, 17:00
 

 

  • Kolejka 2 –  1-2 października

 

TAF Toruń Unisław Team 12 października, 18:00
Politechnika Gdańska 3-3 Constract Lubawa 1 października, 18:00
Helios Białystok 2-2 Auto Wicherek Oborniki 1 października, 19:00
AZS UW Warszawa 3-1 Team Lębork 1 października, 19:00
Mieszko Gniezno 5-2 AZS UZ Zielona Góra 1 października, 19:00
Credo Futsal Piła 2-3 Słoneczny Stok Białystok 2 października, 16:00

 

 

  •  Kolejka 3 – 8-9 października

 

Słoneczny Stok Białystok Taf Toruń  
Team Lębork 3-3 Mieszko Gniezno  9 października, 17:00
Auto Wicherek Oborniki 2-5 AZS UW Warszawa  9 października, 16:00
Constract Lubawa 2-0 Helios Białystok  8 października, 18:00
Unisław Team 5-5 Politechnika Gdańska  8 października, 18:00
AZS UZ Zielona Góra 3-2 Credo Futsal Piła  9 pażdziernika, 16:00

 

 

  •  Kolejka 4 – 15-16 października

 

Taf Toruń   Politechnika Gdańska
Helios Białystok Unisław Team
AZS UW Warszawa   Constract Lubawa
Mieszko Gniezno Auto Wicherek Oborniki
Słoneczny Stok Białystok AZS UZ Zielona Góra
Credo Futsal Piła Team Lębork

 

  •  Kolejka 5 – 22-23 października

 

AZS UZ Zielona Góra Taf Toruń
Team Lębork Słoneczny Stok Białytsok
Constract Lubawa Mieszko Gniezno
Unisław Team AZS UW Warszawa
Politechnika Gdańska Helios Białystok
Credo Futsal Piła Auto Wicherek Oborniki

 

  •  Kolejka 6 – 29-30 października

 

Taf Toruń Helios Białystok
AZS UW Warszawa Politechnika Gdańska
Mieszko Gniezno Unisław Team
Słoneczny Stok Białstok Auto Wicherek Oborniki
AZS UZ Zielona Góra Team Lębork
Credo Futsal Piła Constract Lubawa

 

 

  •  Kolejka 7 – 5-6 listopada

 

Team Lębork Taf Toruń
Auto Wicherek Oborniki AZS UZ Zielona Góra
Constract Lubawa Słoneczny Stok Białystok
Politechnika Gdańska Mieszko Gniezno
Helios Białystok AZS UW Warszawa
Unisław Team Credo Futsal Piła

  •  Kolejka 8 – 19-20 listopada

 

Taf Toruń AZS UW Warszawa
Mieszko Gniezno Helios Białystok
Słoneczny Stok Białystok Unisław Team
AZS UZ Zielona Góra Constract Lubawa
Team Lębork Auto Wicherek Oborniki
Credo Futsal Piła Politechnika Gdańska

 

  • Kolejka 9 – 26-27 listopada

 

Auto Wicherek Oborniki Taf Toruń
Constract Lubawa Team Lębork
Unisław Team AZS UZ Zielona Góra
Politechnika Gdańska Słoneczny Stok Białytsok
AZS UW Warszawa Mieszko Gniezno
Helios Białystok Credo Futsal Piła

 

  •  Kolejka 10 – 3-4 grudnia

 

Taf Toruń Mieszko Gniezno
Słoneczny Stok Białystok Helios Białystok
AZS UZ Zielona Góra Politechnika Gdańska
Team Lębork Unisław Team
Auto Wicherek Oborniki Constract Lubawa
Credo Futsal Piła AZS UW Warszawa

 

  •  Kolejka 11 – 0-11 grudnia

 

Constract Lubawa Taf Toruń
Unisław Team Auto Wicherek Oborniki
Politechnika Gdańska Team Lębork
Helios Białystok AZS UZ Zielona Góra
AZS UW Warszawa Słoneczny Stok Białystok
Mieszko Gniezno Credo Futsal Piła

 

 

Mieszko Gniezno 6-3 AZS UW Warszawa
Unisław Team Unisław 7-3 Constract Lubawa
Słoneczny Stok Białystok 8-0 Helios Białystok
Malwee Łódź 3-3 Chemik Bydgoszcz
Politechnika Gdańska 1-5 AZS UG Gdańsk  23 stycznia, 17:00
TAF Euro-Drób Toruń 1-3 Auto Wicherek Oborniki  23 stycznia, 17:00

 

  • Kolejka 14 – 6-7 lutego

 

AZS UW Warszawa 6-3 TAF Euro-Drób Toruń  6 lutego, 20:00
Auto Wicherek Oborniki 4-0 Politechnika Gdańska  6 lutego, 16:00
AZS UG Gdańsk 11-1 Malwee Łódź  6 lutego, 18:00
Chemik Bydgoszcz 2-5 Słoneczny Stok Białystok  7 lutego, 16:00
Helios Białystok 7-2 Unisław Team Unisław  6 lutego, 18:00
Constract Lubawa 7-2 Mieszko Gniezno  6 lutego, 18:00

 

  •  Kolejka 15 – 13-14 lutego

 

Chemik Bydgoszcz 4-9 Unisław Team Unisław  14 lutego, 16:00
AZS UG Gdańsk 8-3 Słoneczny Stok Białystok  13 lutego, 14:00
Constract Lubawa 3-3 AZS UW Warszawa  13 lutego, 18:00
Mieszko Gniezno 3-2 Helios Białystok  13 lutego, 19:00
Malwee Łódź 2-17 Auto Wicherek Oborniki  13 lutego, 19:00
Politechnika Gdańska 5-2 TAF Euro-Drób Toruń  16 lutego, 21:00

 

  •  Kolejka 16 – 20-21 lutego

 

AZS UW Warszawa 5-3 Politechnika Gdańska  26 lutego, 20:00
TAF Euro-Drób Toruń 4-4 Malwee Łódź  20 lutego, 16:00
Auto Wicherek Oborniki 2-5 Słoneczny Stok Białystok  21 lutego, 16:00
AZS UG Gdańsk 7-6 Unisław Team Unisław  27 lutego, 18:00
Chemik Bydgoszcz 5-10 Mieszko Gniezno  21 lutego, 16:00
Helios Białystok 2-2 Constract Lubawa  27 lutego, 18:00

 

  •  Kolejka 17 – 5-6 marca

 

Helios Białystok 6-3 AZS UW Warszawa  5 marca 
Constract Lubawa 11-4 Chemik Bydgoszcz  5 marca 
Mieszko Gniezno 3-5 AZS UG Gdańsk  5 marca 
Unisław Team Unisław 6-4 Auto Wicherek Oborniki  5 marca 
Słoneczny Stok Białystok 2-1 TAF Euro-Drób Toruń  5 marca 
Malwee Łódź 6-9 Politechnika Gdańska  5 marca 

 

  •  Kolejka 18 – 12-13 marca

 

Unisław Team Unisław 14-1 TAF Euro-Drób Toruń  12 marca
AZS UW Warszawa 5-0 Malwee Łódź  12 marca 
Politechnika Gdańska 3-6 Słoneczny Stok Białystok  12 marca
Auto Wicherek Oborniki 4-1 Mieszko Gniezno  12 marca
AZS UG Gdańsk 5-2 Constract Lubawa  12 marca
Chemik Bydgoszcz 5-4 Helios Białystok  12 marca

 

  • Kolejka 19 – 19-20 marca

 

Auto Wicherek Oborniki 1-2 Constract Lubawa  
Chemik Bydgoszcz 5-8 AZS UW Warszawa  
Helios Białystok 2-4 AZS UG Gdańsk  
Mieszko Gniezno 7-7 TAF Euro-Drób Toruń  
Unisław Team Unisław 7-6 Politechnika Gdańska  
Słoneczny Stok Białystok 6-3 Malwee Łódź  

 

  •  Kolejka 20 – 2-3 kwietnia

 

AZS UW Warszawa 4-3 Słoneczny Stok Białystok  
Malwee Łódź 11-8 Unisław Team Unisław  
Politechnika Gdańska 3-7 Mieszko Gniezno  
TAF Euro-Drób Toruń 5-5 Constract Lubawa  
Auto Wicherek Oborniki 6-3 Helios Białystok  
AZS UG Gdańsk 12-4 Chemik Bydgoszcz  

 

  • Kolejka 21 – 9-10 kwietnia

 

AZS UG Gdańsk 5-4 AZS UW Warszawa  
Chemik Bydgoszcz 3-4 Auto Wicherek Oborniki  
Helios Białystok 6-3 TAF Euro-Drób Toruń  
Constract Lubawa 4-2 Vamos Gdańsk  
Mieszko Gniezno 3-0 Malwee Łódź  
Unisław Team Unisław 2-1 Słoneczny Stok Białystok  

 

  •  Kolejka 22 – 16-17 kwietnia

 

AZS UW Warszawa 7-1 Unisław Team Unisław  
Słoneczny Stok Białystok 3-3 Mieszko Gniezno  
Malwee Łódź 1-3 Constract Lubawa  
Politechnika Gdańska 5-0 Helios Białystok  
TAF Euro-Drób Toruń 10-3 Chemik Bydgoszcz  
Auto Wicherek Oborniki 5-3 AZS UG Gdańsk