Terminarz STATSCORE Futsal Ekstraklasy

Kolejka 1

11-12 września

Legia Warszawa

Dreman  Komprachcice

Górnik Polkowice

AZS UG Gdańsk

Rekodr Bielsko-Biała

Constract Lubawa

Clearex Chorzów

Futsal Team Brzeg

4-1

6-1

0-6

2-2

7-4

4-2

3-4

6-5

Futsal Leszno

LSSS Lębork

AZS UW Wilanów

Red Devils Chojnice

FC Toruń

MOKS Białystok

Piast Gliwice

Red Dragons Pniewy

11 września 12:00

12 września 18:00

12 września 15:00

12 września 18:00

11 września 19:00

11 września 16:00

11 września 20:00

12 września 17:00

Kolejka 2

18-19 września 

Futsal Leszno

Piast Gliwice

MOKS BIałystok

FC Toruń

Red Devils Chojnice

AZS UW Wilanów

LSSS Lębork

Dreman Komprachcice

3-3

3-1

2-5

3-6

1-8

6-2

6-2

0-3

Red Dragons Pniewy

Futsal Team Brzeg

Clearex Chorzów

Constract Lubawa

Rekord Bielsko-Biała

AZS UG Gdańsk

Górnik Polkowice

Legia Warszawa

18 września 18:00

19 rześnia 17:00

19 września 16:00

18 września 12:00

18 wrzśnia 18:00

18 września 19:00

17 września 20:00

19 września 19:00

Kolejka 3

25-26 września

Dreman Komprachcice

Górnik Polkowice

AZS UG Gdańsk

Rekord Bielsko-Biała

Constract Lubawa

Clearex Chorzów

Futsal Tam Brzeg

Red Dragons Pniewy

2-0

2-8

5-4

6-2

9-1

2-2

2-2

1-2

Futsal Leszno

Legia Warszawa

LSSS Lębork

AZS UW Warszawa

Red Devils Chojnice

FC Toruń

MOKS Białystok

Piast Gliwice

26 września 19:00

25 września 20:00

26 września 18:00

26 września 18:00

25 września 16:00

25 września 12:00

25 września 16:00

26 września 16:00

Kolejka 4

2-3 października

Futsal Leszno

MOKS Białystok

FC Toruń

Red Devils Chojnice

AZS UW Wilanów

LSSS Lębork

Legia Warszawa

Dreman Komprachcice

1-5

5-4

5-3

4-2

5-5

2-4

3-0

9-3

Piast Gliwice

Red Dragons Pniewy

Futsal Team Brzeg

Clearex Chorzów

Constract Lubawa

Rekord Bielsko-Biała

AZS UG Gdańsk

Górnik Polkowice

1 października 20:00

1 października 20:00

2 października 12:00

2 października 18:00

30 września 19:40

1 października 20:30

2 października 18:00

1 października 18:30

Kolejka 5

9-10 października

Górnik Polkowice

Rekord Bielsko-Biała

Constract Lubawa

Clearex Chorzów

Futsal Tam Brzeg

Red Dragons Pniewy

Piast Gliwice

Dreman Komprachcice

4-4

4-1

6-2

2-2

3-3

2-5

6-4

4-3

Futsal Leszno

Legia Warszawa

LSSS Lębork

AZS UW Wilanów

Red Devils Chojnice

FC Toruń

MOKS Białystok

AZS UG Gdańsk

10 października 16:00

12 października 18:00

10 października 16:00

10 października 17:00

9 października 18:00

10 października 18:00

10 października 18:00

10 października 19:00

Kolejka 6

16-17 października

Futsal Leszno

FC Toruń

Red Devils Chojnice

AZS UW Wilanów

LSSS Lębork

Dreman Komprachcice

Górnik Polkowice

Constract Lubawa

7-3

4-2

2-3

7-2

3-3

3-2

7-4

5-2

MOKS Białystok

Piast Gliwice

Red Dragons Pniewy

Futsal Team Brzeg

Clearex Chorzów

Rekord Bielsko-Biała

AZS UG Gdańsk

Legia Warszawa

16 października 18:00

16 października 18:00

17 października 18:00

16 października 16:00

17 października 18:00

17 października 19:00

17 października 17:00

16 października 12:00

Kolejka 7

23-24 października

AZS UG Gdańsk

Rekord Bielsko-Biała

Constract Lubawa

Clearex Chorzów

Futsal Team Brzeg

Red Dragons Pniewy

Piast Gliwice

MOKS Białystok

1-8

9-0

2-2

2-1

3-4

3-1

4-3

1-0

Futsal Leszno

Górnik Polkowice

Dreman Komprachcice

Legia Warszawa

LSSS Lębork

AZS UW Wilanów

Red Devils Chojnice

FC Toruń

24 października 18:00

22 października 20:00

23 października 16:00

23 października 18:00

24 października 17:00

23 października 16:00

23 października 12:00

23 października 18:00

 

Kolejka 8 

30-31 października

Futsal Leszno

Red Devils Chojnice

AZS UW Warszawa

LSSS Lębork

Legia Warszawa

Dreman Komprachcice

Górnik Polkowice

AZS UG Gdańsk

7-1

2-2

3-5

0-1

2-3

5-1

2-9

3-10

FC Toruń

MOKS Białystok

Piast Gliwice

Red Dragons Pniewy

Futsal Team Brzeg

Clearex Chorzów

Constract Lubawa

Rekord Bielsko-Biała

31 października 18:00

31 Października 18:00

30 października 12:00

30 października 18:00

30 października 18:00

31 października 18:00

31 października 16:00

29 września 20:00

Kolejka 9

6-7 listopada

Rekord Bielsko- Biała

Constract Lubawa

Clearex Chorzów

Futsal Team Brzeg

Red Dragons Pniewy

Piast Gliwice

MOKS Białystok

FC Toruń

3-3

6-0

8-1

2-5

6-2

6-2

1-2

4-4

Futsal Leszno

AZS UG Gdańsk

Górnik Polkowice

Dreman Komprachcice

Legia Warszawa

LSSS Lębork

AZS UW Wilanów

Red Devils Chojnice

6 listopada 18:00

6 listopada 16:00

6 listopada 12:00

7 listopada 18:00

6 listopada 16:00

6 listopada 18:00

6 listopada 18:00

7 listopada 18:00

Kolejka 10

11 listopada

Futsal Leszno

AZS UW Wilanów

LSSS Lębork

Legia Warszawa

Dreman Komprachcice

Górnik Polkowice

AZS UG Gdańsk

Rekord Bielsko-Biała

9-0

2-4

5-3

1-3

5-4

2-3

2-5

6-1

Red Devils Chojnice

FC Toruń

MOKS Białystok

Piast Gliwice

Red DRagons Pniewy

Futsal Team Brzeg

Clearex Chorzów

Constract Lubawa

11 listopada 18:00

11 listopada 14:00

11 listopada 18:00

11 listopada 20:00

11 listopada 18:00

11 listopada 16:00

11 listopada 20:00

10 listopada 17:45

Kolejka 11

13-14listopada

Constract Lubawa

Clearex Chorzów

Futsal Team Brzeg

Red Dragons Pniewy

Piast Gliwice

MOKS Białystok

FC Toruń

Red Devils Chojnice

5-8

1-3

2-2

7-1

6-5

2-2

2-1

6-3

Futsal Leszno

Rekord Bielsko-Biała

AZS UG Gdańsk

Górnik Polkowice

Dreman Komprachcice

Legia Warszawa

LSSS Lebork

AZS UW Wilanów

14 listopada 16:00

1 grudnia 18:00

14 listopada 18:00

14 listopada 16:00

14 listopada 14:00

14 listopada 16:00

14 listopada 18:00

14 listopada 18:00

Kolejka 12

20-21 listopada

Futsal Leszno

LSSS Lębork

Legia Warszawa

Dreman Komprachcice

Górnik Polkowice

AZS UG Gdańsk

Rekord Bielsko-Biała

Constract Lubawa

2-1

5-5

1-1

2-1

1-11

3-4

9-2

3-2

AZS UW WIlanów

Red Devils Chojnice

FC Toruń

MOKS Białystok

Piast Gliwice

Red Dragons Pniewy

Futsal Team Brzeg

Clearex Chorzów

21 listopada 12:00

21 listopada 18:00

20 listopada 18:00

21 listopada 18:00

21 listopada 17:00

21 listopada 16:00

20 listopada 18:00

20 listopada 16:00