Terminarz klasy okręgowej

Kolejka 1

6-7 sierpnia

Barkas Tolkmicka

Ossa Biskupiec Pomorski

Płomień Turznica

Polonia Pasłęk

Kormoran Zwierzewo

Radomniak Radomno

Naki Olsztyn

Start Nidzica

2-3

6-1

4-2

3-2

1-4

5-3

3-1

1-1

Drwęca Nowe Miasto 

GSZS Rybno

Błękitni Orneta

Zatoka Braniewo

Constract Lubawa

Czarni Rudzienice

Unia Susz

Iskra Narzym

6 sierpnia, 16:00

6 sierpnia, 15:00

7 sierpnia, 16:00

6 sierpnia, 17:00

6 sierpnia, 15:00

6 sierpnia, 16:00

6 sierpnia, 16:00

6 sierpnia, 16:00

Kolejka 2

13-14 sierpnia

Drwęca Nowe Miasto

Constract Lubawa

Zatoka Braniewo

Start Nidzica

Naki Olsztyn

Błękitni Orneta

GSZS Rybno

Barkas Tolkmicko

2-2

4-6

6-0

2-2

3-1

3-3

2-5

0-0

Czarni Rudzienice

Radomniak Radomno

Kormoran Zwierzewo

Polonia Pasłęk

Iskra Narzym

Unia Susz

Płomień Turznica

Ossa Biskupiec Pomorski

13 sierpnia, 17:00

13 sierpnia, 17:00

13 sierpnia, 17:00

13 sierpnia, 16:00

13 sierpnia, 16:00

14 sierpnia, 17:00

13 sierpnia, 15:30

13 sierpnia, 16:00

Kolejka 3

20-21 sierpnia

Ossa Biskupiec Pomorski

Płomień Turznica

Unia Susz

Iskra Narzym

Kormoran Zwierzewo

Radomniak Radomno

Czarni Rudzienice

Naki Olsztyn

5-0

3-1

2-1

3-0

2-6

2-4

1-4

4-3

Drwęca Nowe Miasto 

Barkas Tolkmicko

GSZS Rybno

Błękitni Orneta

Start Nidzica

Zatoka Braniewo

Constract Lubawa

Polonia Pasłęk

20 sierpnia, 17:00

20 sierpnia, 16:00

20 sierpnia, 17:00

20 sierpnia, 16:30

20 sierpnia, 17:00

20 sierpnia, 16:00

20 sierpnia 15:00

20 sierpnia, 16:00

Kolejka 4

27-28 sierpnia

Drwęca Nowe Miasto

Zatoka Braniewo

Start Nidzica

Naki Olsztyn

Błękitni Orneta

GSZS Rybno

Barkas Tolkmicko

Ossa Biskupiec Pomorski

1-4

1-1

6-0

2-3

3-4

1-2

7-0

2-0

Constract Lubawa

Czarni Rudzienice

Radomniak Radomno

Kormoran Zwierzewo

Polonia Pasłęk

Iskra Narzym

Unia Susz

Płomień Turznica

27 sierpnia, 16:00

27 sierpnia, 17:00

27 sierpnia, 16:00

27 sierpnia, 16:00

27 sierpnia, 16:00

28 sierpnia, 15:30

27 sierpnia, 16:00

27 sierpnia, 16:00

Kolejka 5

3-4 września

Płomień Turznica

Unia Susz

Iskra Narzym

Polonia Pasłęk

Kormoran Zwierzewo

Czarni Rudzienice

Constract Lubawa

Naki Olsztyn

9-3

2-0

2-1

10-1

6-0

6-3

3-0

9-2

Drwęca Nowe Miasto

Ossa Biskupiec Pomorski

Barkas Tolkmicko

GSZS Rybno

Błękitni Orneta

Start Nidzica

Zatoka Braniewo

Radomniak Radomno

3 września, 16:00

3 września, 17:00

3 września, 16:00

21 września, 16:15

3 września, 17:00

3 września, 15:00

3 września, 17:00

3 września, 16:00

Kolejka 6

10-11 września

Drwęca Nowe Miasto

Start Nidzica

Naki Olsztyn

Błękitni Orneta

GSZS Rybno

Barkas Tolkmicko

Ossa Biskupiec Pomorski

Płomień Turznica

1-4

0-2

9-2

1-2

2-4

1-0

2-1

1-3

Zatoka Braniewo

Constract Lubawa

Czarni Rudzienice

Radomniak Radomno

Kormoran Zwierzewo

Polonia Pasłęk

Iskra Narzym

Unia Susz

Kolejka 7

17-18 września

Unia Susz

Iskra Narzym

Polonia Pasłęk

Kormoran Zwierzewo

Radomniak Radomno

Czarni Rudzienice

Constract Lubawa

Zatoka Braniewo

0-2

4-3

3-2

1-1

2-3

1-0

3-2

5-2

Drwęca Nowe Miasto

Płomień Turznica

Ossa Biskupiec Pomorski

Barkas Tolkmicko

GSZS Rybno

Błękitni Orneta

Naki Olsztyn

Start Nidzica

Kolejka 8

24-25 września

Drwęca Nowe Miasto

Naki Olsztyn

Błękitni Orneta

GSZS Rybno

Barkas Tolkmicko

Ossa Biskupiec Pomorski

Płomień Turznica

Unia Susz

1-4

1-1

1-8

0-3

4-0

2-2

2-3

3-3

Start Nidzica

Zatoka Braniewo

Constract Lubawa

Czarni Rudzienice

Radomniak Radomno

Kormoran Zwierzewo

Polonia Pasłęk

Iskra Narzym

Kolejka 9

1-2 października

Iskra Narzym

Polonia Pasłęk

Kormoran Zwierzewo

Radomniak Radomno

Czarni Rudzienice

Constract Lubawa

Zatoka Braniewo

Start Nidzica

4-0

1-2

2-2

1-3

0-2

4-4

4-0

1-0

Drwęca Nowe Miasto

Unia Susz

Płomień Turznica

Ossa Biskupiec Pomorski

Barkas Tolkmicko

GSZS Rybno

Błękitni Orneta

Naki Olsztyn

Kolejka 10

8-9 października

Drwęca Nowe

Błękitni Orneta

GSZS Rybno

Barkas Tolkmicko

Ossa Biskupiec Pomorski

Płomień Turznica

Unia Susz

Iskra Narzym

1-4

1-4

1-4

2-4

3-1

2-2

2-1

5-3

Naki Olsztyn

Start Nidzica

Zatoka Braniewo

Constract Lubawa

Czarni Rudzienice

Radomniak Radomno

Kormoran Zwierzewo

Polonia Pasłęk

Kolejka 11

15-16 października

Polonia Pasłęk

Kormoran Zwierzewo

Radomniak Radomno

Czarni Rudzienice

Constract Lubawa

Zatoka Braniewo

Start Nidzica

Naki Olsztyn

Drwęca Nowe Miasto

Iskra Narzym

Unia Susz

Płomień Turznica

Ossa Biskupiec Pomorski

Barkas Tolkmicko

GSZS Rybno

Błękitni Orneta

Kolejka 12

22-23 października

Drwęca Nowe Miasto

GSZS Rybno

Barkas Tolkmicko

Ossa Biskupiec Pomorski

Płomień Turznica

Unia Susz

Iskra Narzym

Polonia Pasłęk

Błękitni Orneta

Naki Olsztyn

Start Nidzica

Zatoka Braniewo

Constract Lubawa

Czarni Rudzienice

Radomniak Radomno

Kormoran Zwierzewo

Kolejka 13

29-30 października

Kormoran Zwierzewo

Radomniak Radomno

Czarni Rudzienice

Constract Lubawa

Zatoka Braniewo

Start Nidzica

Naki Olsztyn

Błękitni Orneta

Drwęca Nowe Miasto

Polonia Pasłęk

Iskra Narzym

Unia Susz

Płomień Turznica

Ossa Biskupiec Pomorski

Barkas Tolkmicko

GSZS Rybno

Kolejka 14

5-6 listopada

Drwęca Nowe Miasto

Barkas Tolkmicko

Ossa Biskupiec Pomorski

Płomień Turznica

Unia Susz

Iskra Narzym

Polonia Pasłęk

Kormoran Zwierzewo

GSZS Rybno

Błękitni Orneta

Naki Olsztyn

Start Nidzica

Zatoka Braniewo

Constract Lubawa

Czarni Rudzienice

Radomniak Radomno

Kolejka 15

12-13 listopada

Radomniak Radomno

Czarni Rudzienice

Constract Lubawa

Zatoka Braniewo

Start Nidzica

Naki Olsztyn

Błękitni Orneta

GSZS Rybno

Drwęca Nowe Miasto

Kormoran Zwierzewo

Polonia Pasłęk

Iskra Narzym

Unia Susz

Płomień Turznica

Ossa Biskupiec Pomorski

Barkas Tolkmicko

Kolejka 16

9-10 kwietnia

Gmina Kozłowo

Constract Lubawa

Orzeł Ulnowo

LZS Frednowy

Jordan Kazanice

Iskra Smykówko

Zamek Kurzętnik

3-0

1-1

1-2

1-0

0-2

1-1

1-0

Avista Łążyn

Iskra Narzym

KS Mroczno

Orzeł Janowiec Kościelny

Osa Ząbrowo

MKS Działdowo

Wel Lidzbark

9 kwietnia, 16:00

9 kwietnia, 16:30

9 kwietnia, 16:00

10 kwietnia, 14:00

9 kwietnia, 16:00

9 kwietnia, 17:00

9 kwietnia, 16:00

Kolejka 17

16 kwietnia

Zamek Kurzętnik

Wel Lidzbark

MKS Działdowo

Osa Ząbrowo

Orzeł Janowiec Kościelny

KS Mroczno

Iskra Narzym

1-3

2-1

1-0

2-1

6-0

1-2

4-1

Gmina Kozłowo

Iskra Smykówko

Jordan Kazanice

LZS Frednowy

Orzeł Ulnowo

Constract Lubawa

Avista Łążyn

16 kwietnia, 16:00

16 kwietnia, 15:30

16 kwietnia, 16:00

16 kwietnia, 16:30

16 kwietnia, 16:00

16 kwietnia, 17:00

16 kwietnia, 16:00

Kolejka 18

23-24 kwietnia

Gmina Kozłowo

Avista Łążyn

Constract Lubawa

Orzeł Ulnowo

LZS Frednowy

Jordan Kazanice

Iskra Smykówko

1-2

3-3

5-1

1-1

1-1

3-0

3-1

Iskra Narzym

KS Mroczno

Orzeł Janowiec Kościelny

Osa Ząbrowo

MKS Działdowo

Wel Lidzbark

Zamek Kurzętnik

18 maja, 18:00

23 kwietnia, 16:00

23 kwietnia, 16:30

23 kwietnia, 16:00

24 kwietnia, 14:00

23 kwietnia, 16:00

23 kwietnia, 17:00

Kolejka 19

30 kwietnia – 1 maja

Iskra Smykówko

Zamek Kurzętnik

Wel Lidzbark

MKS Działdowo

Osa Ząbrowo

Orzeł Janowiec Kościelny

KS Mroczno

2-1

0-0

2-0

6-0

0-3

6-1

1-4

Gmina Kozłowo

Jordan Kazanice

LZS Frednowy

Orzeł Ulnowo

Constract Lubawa

Avista Łążyn

Iskra Narzym

30 kwietnia, 17:00

30 kwietnia, 16:00

30 kwietnia, 16:00

30 kwietnia, 16:00

30 kwietnia, 16:30

1 maja, 14:00

29 kwietnia, 19:30

Kolejka 20

7-8 maja

Gmina Kozłowo

Iskra Narzym

Avista Łążyn

Constract Lubawa

Orzeł Ulnowo

LZS Frednowy

Jordan Kazanice

2-1

1-0

0-1

2-1

3-2

6-0

6-3

KS Mroczno

Orzeł Janowiec Kościelny

Osa Ząbrowo

MKS Działdowo

Wel Lidzbark

Zamek Kurzętnik

Iskra Smykówko

7 maja, 16:00

7 maja, 16:30

7 maja, 16:00

7 maja, 16:30

7 maja, 16:00

8 maja, 14:00

8 maja, 14:00

Kolejka 21

14-15 maja

Jordan Kazanice

Iskra Smykówko

Zamek Kurzętnik

Wel Lidzbark

MKS Działdowo

Osa Ząbrowo

Orzeł Janowiec Kościelny

4-1

5-4

2-3

1-3

3-0

0-1

7-0

Gmina Kozłowo

LZS Frednowy

Orzeł Ulnowo

Constract Lubawa

Avista Łążyn

Iskra Narzym

KS Mroczno

15 maja, 14:00

14 maja, 17:00

14 maja, 16:30

14 maja, 16:00

14 maja, 16:00

14 maja, 16:30

15 maja, 14:00

Kolejka 22

21-22 maja

Gmina Kozłowo

KS Mroczno

Iskra Narzym

Avista Łążyn

Constract Lubawa

Orzeł Ulnowo

LZS Frednowy

0-5

0-2

2-0

4-2

9-1

2-0

1-2

Orzeł Janowiec Kościelny

Osa Ząbrowo

MKS Działdowo

Wel Lidzbark

Zamek Kurzętnik

Iskra Smykówko

Jordan Kazanice

21 maja, 16:00

21 maja, 17:30

21 maja, 16:30

21 maja, 16:00

21 maja, 17:00

21 maja, 16:00

22 maja, 14:00

Kolejka 23

28-29 maja

LZS Frednowy

Jordan Kazanice

Iskra Smykówko

Zamek Kurzętnik

Wel Lidzbark

MKS Działdowo

Osa Ząbrowo

5-3

4-0

1-7

4-0

1-4

2-0

1-3

Gmina Kozłowo

Orzeł Ulnowo

Constract Lubawa

Avista Łążyn

Iskra Narzym

KS Mroczno

Orzeł Janowiec Kościelny

29 maja, 16:00

28 maja, 16:00

28 maja, 17:00

28 maja, 16:00

28 maja, 16:00

28 maja, 16:00

28 maja, 16:30

Kolejka 24

4-5 czerwca

Gmina Kozłowo

Orzeł Janowiec Kościelny

KS Mroczno

Iskra Narzym

Avista Łążyn

Constract Lubawa

Orzeł Ulnowo

Osa Ząbrowo

MKS Działdowo

Wel Lidzbark

Zamek Kurzętnik

Iskra Smykówko

Jordan Kazanice

LZS Frednowy

4 czerwca, 16:00

5 czerwca, 14:00

4 czerwca, 17:00

4 czerwca, 17:00

5 czerwca, 14:00

4 czerwca, 17:00

4 czerwca, 16:00

Kolejka 25

11-12 czerwca

Orzeł Ulnowo

LZS Frednowy

Jordan Kazanice

Iskra Smykówko

Zamek Kurzętnik

Wel Lidzbark

MKS Działdowo

Gmina Kozłowo

Constract Lubawa

Avista Łążyn

Iskra Narzym

KS Mroczno

Orzeł Janowiec Kościelny

Osa Ząbrowo

Kolejka 26

18-19 czerwca

Gmina Kozłowo

Osa Ząbrowo

Orzeł Janowiec Kościelny

KS Mroczno

Iskra Narzym

Avista Łążyn

Constract Lubawa

MKS Działdowo

Wel Lidzbark

Zamek Kurzętnik

Iskra Smykówko

Jordan Kazanice

LZS Frednowy

Orzeł Ulnowo