Kolejka 1 – 7-8 września
GSF Gliwice Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice  
Gwiazda Ruda Śląska Red Devils Chojnice  
Constract Lubawa FC KJ Toruń  
Słoneczny Stok Białystok Gatta Zduńska Wola  
Red Dragons Pniewy AZS UŚ Katowice  
Futsal Leszno Clearex Chorzów  
Piast Gliwice Rekord Bielsko-Biała  
Kolejka 2 – 14-15 września
Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice Rekord Bielsko-Biała  
Clearex Chorzów Piast Gliwice  
AZS UŚ Katowice Futsal Leszno  
Gatta Zduńska Wola Red Dragons Pniewy  
FC KJ Toruń Słoneczny Stok Białystok  
Red Devils Chojnice Constract Lubawa  
GSF Gliwice Gwiazda Ruda Śląska  
Kolejka 3 – 28-29 września
Gwiazda Ruda Śląska Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice  
Constract Lubawa GSF Gliwice  
Słoneczny Stok Białystok Red Devils Chojnice  
Red Dragons Pniewy FC KJ Toruń  
Futsal Leszno Gatta Zduńska Wola  
Piast Gliwice AZS UŚ Katowice  
Rekord Bielsko-Biała Clearex Chorzów  
Kolejka 4 – 5-6 października
Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice Clearex Chorzów  
AZS UŚ Katowice Rekord Bielsko-Biała  
Gatta Zduńska Wola Piast Gliwice  
FC KJ Toruń Futsal Leszno  
Red Devils Chojnice Red Dragons Pniewy  
GSF Gliwice Słoneczny Stok Białystok  
Gwiazda Ruda Śląska Constract Lubawa  
Kolejka 5 – 9 października
Constract Lubawa Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice  
Słoneczny Stok Białystok Gwiazda Ruda Śląska  
Red Dragons Pniewy GSF Gliwice  
Futsal Leszno Red Devils Chojnice  
Piast Gliwice FC KJ Toruń  
Rekord Bielsko-Biała Gatta Zduńska Wola  
Clearex Chorzów AZS UŚ Katowice  
Kolejka 6 – 12-13 października
Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice AZS UŚ Katowice  
Gatta Zduńska Wola Clearex Chorzów  
FC KJ Toruń Rekord Bielsko-Biała  
Red Devils Chojnice Piast Gliwice  
GSF Gliwice Futsal Leszno  
Gwiazda Ruda Śląska Red Dragons Pniewy  
Constract Lubawa Słoneczny Stok Białystok  
Kolejka 7 – 2-3 listopada
Słoneczny Stok Białystok Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice  
Red Dragons Pniewy Constract Lubawa  
Futsal Leszno Gwiazda Ruda Śląska  
Piast Gliwice GSF Gliwice  
Rekord Bielsko-Biała Red Devils Chojnice  
Clearex Chorzów FC KJ Toruń  
AZS UŚ Katowice Gatta Zduńska Wola  
Kolejka 8 – 9-10 listopada
Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice Gatta Zduńska Wola  
FC KJ Toruń AZS UŚ Katowice  
Red Devils Chojnice Clearex Chorzów  
GSF Gliwice Rekord Bielsko-Biała  
Gwiazda Ruda Śląska Piast Gliwice  
Constract Lubawa Futsal Leszno  
Słoneczny Stok Białystok Red Dragons Pniewy  
Kolejka 9 – 16-17 listopada
Red Dragons Pniewy Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice  
Futsal Leszno Słoneczny Stok Białystok  
Piast Gliwice Constract Lubawa  
Rekord Bielsko-Biała Gwiazda Ruda Śląska  
Clearex Chorzów GSF Gliwice  
AZS UŚ Katowice Red Devils Chojnice  
Gatta Zduńska Wola FC KJ Toruń  
Kolejka 10 – 23-24 listopada
Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice FC KJ Toruń  
Red Devils Chojnice Gatta Zduńska Wola  
GSF Gliwice AZS UŚ Katowice  
Gwiazda Ruda Śląska Clearex Chorzów  
Constract Lubawa Rekord Bielsko-Biała  
Słoneczny Stok Białystok Piast Gliwice  
Red Dragons Pniewy Futsal Leszno  
Kolejka 11 – 7-8 grudnia
Futsal Leszno Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice  
Piast Gliwice Red Dragons Pniewy  
Rekord Bielsko-Biała Słoneczny Stok Białystok  
Clearex Chorzów Constract Lubawa  
AZS UŚ Katowice Gwiazda Ruda Śląska  
Gatta Zduńska Wola GSF Gliwice  
FC KJ Toruń Red Devils Chojnice  
Kolejka 12 – 14-15 grudnia
Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice Red Devils Chojnice  
GSF Gliwice FC KJ Toruń  
Gwiazda Ruda Śląska Gatta Zduńska Wola  
Constract Lubawa AZS UŚ Katowice  
Słoneczny Stok Białystok Clearex Chorzów  
Red Dragons Pniewy Rekord Bielsko-Biała  
Futsal Leszno Piast Gliwice  
Kolejka 13 – 21-22 grudnia
Piast Gliwice Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice  
Rekord Bielsko-Biała Futsal Leszno  
Clearex Chorzów Red Dragons Pniewy  
AZS UŚ Katowice Słoneczny Stok Białystok  
Gatta Zduńska Wola Constract Lubawa  
FC KJ Toruń Gwiazda Ruda Śląska  
Red Devils Chojnice GSF Gliwice  
Kolejka 14 – 11-12 stycznia
Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice GSF Gliwice  
Red Devils Chojnice Gwiazda Ruda Śląska  
FC KJ Toruń Constract Lubawa  
Gatta Zduńska Wola Słoneczny Stok Białystok  
AZS UŚ Katowice Red Dragons Pniewy  
Clearex Chorzów Futsal Leszno  
Rekord Bielsko-Biała Piast Gliwice  
Kolejka 15 – 18-19 stycznia
Rekord Bielsko-Biała Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice  
Piast Gliwice Clearex Chorzów  
Futsal Leszno AZS UŚ Katowice  
Red Dragons Pniewy Gatta Zduńska Wola  
Słoneczny Stok Białystok FC KJ Toruń  
Constract Lubawa Red Devils Chojnice  
Gwiazda Ruda Śląska GSF Gliwice  
Kolejka 16 – 15-16 lutego
Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice Gwiazda Ruda Śląska  
GSF Gliwice Constract Lubawa  
Red Devils Chojnice Słoneczny Stok Białystok  
FC KJ Toruń Red Dragons Pniewy  
Gatta Zduńska Wola Futsal Leszno  
AZS UŚ Katowice Piast Gliwice  
Clearex Chorzów Rekord Bielsko-Biała  
Kolejka 17 – 29 lutego-1 marca
Clearex Chorzów Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice  
Rekord Bielsko-Biała AZS UŚ Katowice  
Piast Gliwice Gatta Zduńska Wola  
Futsal Leszno FC KJ Toruń  
Red Dragons Pniewy Red Devils Chojnice  
Słoneczny Stok Białystok GSF Gliwice  
Constract Lubawa Gwiazda Ruda Śląska  
Kolejka 18 – 7-8 marca
Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice Constract Lubawa  
Gwiazda Ruda Śląska Słoneczny Stok Białystok  
GSF Gliwice Red Dragons Pniewy  
Red Devils Chojnice Futsal Leszno  
FC KJ Toruń Piast Gliwice  
Gatta Zduńska Wola Rekord Bielsko-Biała  
AZS UŚ Katowice Clearex Chorzów  
Kolejka 19 – 14-15 marca
AZS UŚ Katowice Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice  
Clearex Chorzów Gatta Zduńska Wola  
Rekord Bielsko-Biała FC KJ Toruń  
Piast Gliwice Red Devils Chojnice  
Futsal Leszno GSF Gliwice  
Red Dragons Pniewy Gwiazda Ruda Śląska  
Słoneczny Stok Białystok Constract Lubawa  
Kolejka 20 – 21-22 marca
Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice Słoneczny Stok Białystok  
Constract Lubawa Red Dragons Pniewy  
Gwiazda Ruda Śląska Futsal Leszno  
GSF Gliwice Piast Gliwice  
Red Devils Chojnice Rekord Bielsko-Biała  
FC KJ Toruń Clearex Chorzów  
Gatta Zduńska Wola AZS UŚ Katowice  
Kolejka 21 – 28-29 marca
Gatta Zduńska Wola Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice  
AZS UŚ Katowice FC KJ Toruń  
Clearex Chorzów Red Devils Chojnice  
Rekord Bielsko-Biała GSF Gliwice  
Piast Gliwice Gwiazda Ruda Śląska  
Futsal Leszno Constract Lubawa  
Red Dragons Pniewy Słoneczny Stok Białystok  
Kolejka 22 – 4-5 kwietnia
Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice Red Dragons Pniewy  
Słoneczny Stok Białystok Futsal Leszno  
Constract Lubawa Piast Gliwice  
Gwiazda Ruda Śląska Rekord Bielsko-Biała  
GSF Gliwice Clearex Chorzów  
Red Devils Chojnice AZS UŚ Katowice  
FC KJ Toruń Gatta Zduńska Wola  
Kolejka 23 – 18-19 kwietnia
FC KJ Toruń Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice  
Gatta Zduńska Wola Red Devils Chojnice  
AZS UŚ Katowice GSF Gliwice  
Clearex Chorzów Gwiazda Ruda Śląska  
Rekord Bielsko-Biała Constract Lubawa  
Piast Gliwice Słoneczny Stok Białystok  
Futsal Leszno Red Dragons Pniewy  
Kolejka 24 – 25-26 kwietnia
Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice Futsal Leszno  
Red Dragons Pniewy Piast Gliwice  
Słoneczny Stok Białystok Rekord Bielsko-Biała  
Constract Lubawa Clearex Chorzów  
Gwiazda Ruda Śląska AZS UŚ Katowice  
GSF Gliwice Gatta Zduńska Wola  
Red Devils Chojnice FC KJ Toruń  
Kolejka 25 – 9-10 maja
Red Devils Chojnice Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice  
FC KJ Toruń GSF Gliwice  
Gatta Zduńska Wola Gwiazda Ruda Śląska  
AZS UŚ Katowice Constract Lubawa  
Clearex Chorzów Słoneczny Stok Białystok  
Rekord Bielsko-Biała Red Dragons Pniewy  
Piast Gliwice Futsal Leszno  
Kolejka 26 – 16-17 maja
Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice Piast Gliwice  
Futsal Leszno Rekord Bielsko-Biała  
Red Dragons Pniewy Clearex Chorzów  
Słoneczny Stok Białystok AZS UŚ Katowice  
Constract Lubawa Gatta Zduńska Wola  
Gwiazda Ruda Śląska FC KJ Toruń  
GSF Gliwice Red Devils Chojnice