Sprzedaż biletów na mecz z Piastem Gliwice [27.05.2022, g.20:00] – INFORMACJE

W ostatnim meczu tego sezonu Constract Lubawa podejmie drużynę Piasta Gliwice, która do Lubawy przyjedzie z zapewnionym tytułem Mistrza Polski (jeśli wygra w 29. kolejce z Rekordem) lub po to by ten tytuł na parkiecie w Lubawie wywalczyć. Po zakończeniu spotkania odbędzie się ceremonia medalowa, na której zespół Constractu odbierze brązowe medale za obecny sezon STATSCORE Futsal Ekstraklasy. Oto najważniejsze informacje dotyczące sprzedaży biletów.

Osoby posiadające karnet na sezon 20/21 wchodzą na ten mecz według tych samych zasad, które obowiązywały w poprzednich meczach. Jednak UWAGA! Karnet traci ważność wraz zakończeniem sezonu. Niewykorzystaną wartość karnetu można zamienić – oprócz wejścia na mecz – również na gadżety ze sklepiku klubowego. Jednak od 1 czerwca nie będzie już takiej możliwości i niewykorzystana wartość karnetu przepadnie! Prosimy o przypilnowanie stanu swojego karnetu!

Bilety dostępne będą w dniu meczu przy wejściu na obiekt (sprzedawane będą te bilety, które zostaną po zakończeniu sprzedaży internetowej). Bilet normalny kosztować będzie 15 złotych, ulgowy – dla dzieci do lat 10. za okazaniem dokumentu potwierdzającego wiek – kosztować będzie 5 złotych.

Ruszyła już przedsprzedaż internetowa. Bilety można kupować tutaj: https://www.kupbilet.pl/sport/pilka_halowa/fs0152/opis

Bilet normalny w przedsprzedaży kosztuje 10 złotych. Dzień przed meczem kosztować będzie już 15 złotych. Do ceny podstawowej operator sprzedaży może naliczać własne prowizje. Bilety ulgowy – dla dzieci do lat 10. – ma stałą cenę 5 złotych.

Bezpłatnie na mecz mogą wejść dzieci do lat 3. oraz zawodnicy akademii KSC.

Firma Constract Export-Import uruchomiła specjalną sprzedaż promocyjnych biletów dla swoich pracowników. Informacji należy szukać w dziale Kontroli Jakości.

Mecz odbędzie się 27 maja o godzinie 20:00 w hali Widowiskowo-Sportowej przy ulicy Świętej Barbary 45.

Przypominamy, że decyzją Komisji Ligi z użytkowania wyłączony jest pierwszy rząd siedzeń. Wyjątkiem od tej reguły jest sektor pod zegarem, jednak tam w pierwszym rzędzie mogą siadać tylko dzieci. Prosimy o bezwzględne dostosowanie się do poleceń osób zabezpieczających imprezę masową.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *