Sprzedaż biletów na mecz z Gredar Fit-Morning Futsal Brzeg (15.05.2022, godz.18:00)

Po walce o Puchar Polski wracamy do ligowych rozgrywek, w których Constract będzie się bił o medale. W najbliższym domowym meczu Konstruktorzy podejmą Gredar Fit-Morning Futsal Brzeg. Drużyna gości prezentuje w tym roku ciekawy futsal i w Lubawie będzie chciała przypieczętować swoją obecność w Ekstraklasie na przyszły sezon. Spodziewamy się więc sporych emocji. Jak kupić bilet na to spotkanie?

Tradycyjnie mamy trzy formy zakupu. Wcześniej jednak przypominamy – z użytku wyłączony jest pierwszy rząd, za wyjątkiem trybuny pod zegarem, gdzie w pierwszym rzędzie mogą zasiadać dzieci! (decyzja Komisji Ligi)

Pierwszą jest oczywiście rozpoczęta już sprzedaż internetowa za pośrednictwem portalu kupbilet. Tą drogą wejściówki można nabywać pod tym linkiem: https://www.kupbilet.pl/sport/pilka_halowa/fs0149/opis

Bilet normalny w przedsprzedaży ma promocyjną cenę. Jeśli zostanie zakupiony do piątku 13 maja (włącznie) kosztować będzie 10 złotych. W sobotę i w dniu meczowym wraca standardowa cena 15 złotych. Klub nie ma wpływu na dodawane przez pośrednika prowizje.

Bilet ulgowy kosztuje niezmiennie 5 złotych przez cały czas sprzedaży. Na bilet ulgowy mogą wchodzić dzieci do lat 10. Konieczne jest jednak potwierdzenie wieku dokumentem tożsamości.

Za darmo na mecz wejdą dzieci do lat 3. oraz zawodnicy naszej klubowej akademii (zgodnie z przygotowaną listą).

UWAGA! Sprzedaż internetowa zakończy się na pół godziny przed rozpoczęciem meczu. Przy wejściu na obiekt będzie można kupić wejściówki, które zostaną po sprzedaży internetowej.

Drugą formą jest właśnie kupienie biletu przy wejściu na obiekt na około pół godziny przed rozpoczęciem spotkania. Za bilet normalny zapłacimy 15 złotych, za ulgowy dla dzieci do lat 10. zapłacimy 5 złotych. Nie ma możliwości płacenia kartą.

Trzecią formą jest prowadzona sprzedaż na terenie zakładu Constract Export-Import dla pracowników tej firmy. Mogą oni nabywać wejściówki w dziale kontroli jakości w specjalnej promocji przygotowanej przez sponsora klubu.

Posiadacze karnetów niezmiennie mogą rozliczać karnet poprzez wymianę na wejścia na mecz lub na produkty z klubowego sklepiku – UWAGA! Karnet musi zostać rozliczony do obecnego sezonu!

Mecz Constract Lubawa – Gredar Fit-Morning Futsal Brzeg zaplanowano na niedzielę, 15 maja, o godzinie 18:00. Spotkanie odbędzie się w Hali Widowiskowo-Sportowej w Lubawie (ul. Świętej Barbary 45).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *