Sponsorzy i partnerzy

Poniżej przedstawiamy firmy, które wspierają nasz klub. Zachęcamy wszystkich kibiców naszego klubu i sympatyków sportu, aby przy okazji nabywania różnych produktów bądź usług, korzystali z usług tych, którzy wydawane przez Was pieniądze, przekazują na wsparcie naszego środowiska – zwłaszcza w dobie kryzysu, gdy wiele firm wycofuje się ze wspierania organizacji sportowych.

Drodzy sponsorzy i partnerzy – dziękujemy, że jesteście z nami!

MEBLE
Główny, strategiczny i tytularny sponsor klubu. Firma specjalizuje się w produkcji elementów drewnianych dla przemysłu meblarskiego z wykorzystaniem najnowszych technologii.
Do współpracy zaprasza firmy meblarskie, budowlane oraz inwestorów indywidualnych.
https://constract.pl/oferta/
BUDOWA DOMU
Firma stawia sobie za cel „spełnianie marzeń ludzi o własnym domu”. Oferuję budowę domów zbliżonych cenowo do mieszkań! Wszystko dzięki stworzeniu technologii wykorzystującej innowacyjną prefabrykowaną cegłę „brickwood”.
https://brickwood.pl/o-nas/
Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie LDL-LOGO-1024x242.pngSERWIS SAMOCHODOWY
Warsztat oferuje szeroki zakres usług: naprawę aut, wulkanizację, klimatyzację, wynajem samochodu zastępczego, wyważanie wirników w silnikach maszyn elektrycznych, itp. Dewizą jest wysoka jakość usług i atrakcyjność cen.
https://www.facebook.com/LDŁserwis
Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie HulloJPG.jpgEDUKACJA, ROZRYWKA I REHABILITACJA
Hullo Centrum to miejsce, które koniecznie trzeba poznać! Można tam aktywnie spędzić czas, uczyć się, rehabilitować, bawić… Zakres działalności jest bardzo szeroki i każdy znajdzie tam coś do siebie!
https://hullocentrum.pl/o-nas/
DRUKARNIA
Firma RAMPI zajmuje się projektowaniem, opracowaniem graficznym oraz drukiem. Oferuje również wyrób pieczątek według potrzeb klienta. Firma składa się z drukarni offsetowej, cyfrowej, posiada profesjonalne studio graficzne. Szeroki profil firmy oraz dostępne maszyny pozwalają na kompleksową i terminową obsługę oraz realizację praktycznie każdego zamówienia, zapewniając Państwu najlepszą jakość wykonania po przystępnych cenach.
https://www.facebook.com/Rampi
Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie 5tek-logo-krzywe.pngBRANŻA IT
Firma zajmuje się działalnością sprzedażową oraz szeroko pojętą działalnością w branży IT
Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie keezalogo-1024x576.jpgSTROJE I SPRZĘT SPORTOWY
Jedna z największych polskich marek odzieży sportowej, specjalizująca się w projektowaniu, produkcji i sprzedaży.
https://keeza.pl/
Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie wm-baner-300x71-1-1024x242.jpgJestem na bandach reklamowych w hali, pojawiam się w różnych innych przestrzeniach, a… bardzo bym nie chciał!

Swego miejsca bardzo chętnie ustąpię Twojej firmie! Dlatego zachęcam – nie zwlekaj i dołącz do partnerów KSC! Rozwijaj z nami ten wyjątkowy projekt!
Napisz do: k.andrzejewski@constract.pl