Ruszyła sprzedaż biletów na mecz Constract Lubawa vs. FC Toruń (sobota, 19 lutego, godz.16:00)

Poniżej zamieszczamy informacje dotyczące sposobu dystrybucji wejściówek na mecz STATSCORE Futsal Ekstraklasy, w którym Constract podejmie we własnej hali FC Reiter Toruń.

LINK DO SPRZEDAŻY BILETÓW: https://www.kupbilet.pl/sport/pilka_halowa/fs0131/opis

Bilety sprzedawane są w dwóch etapach. W przedsprzedaży bilet normalny kosztuje 10 złotych , natomiast w dniu meczu 15 złotych. Bez zmian pozostają bilety ulgowe dla osób do lat 10. (5 złotych – należy potwierdzić wiek dokumentem) i możliwość darmowego wejścia dzieci do lat 3. oraz zawodników Szkółki Piłkarskiej KS Constract.

W dniu meczu bilety będzie można kupić zarówno przez internet, jak i w hali, przy wejściu na obiekt (w formie punktu doradczego). Przedsprzedaż dostępna wyłącznie internetowo: https://www.kupbilet.pl/sport/pilka_halowa/fs0131/opis

Wydarzenie odbywa się w reżimie sanitarnym. Obowiązujące ograniczenie to 30% obłożenia trybun, jednak do tego limitu nie będą wliczane osoby zaszczepione. Należy mieć jednak ze sobą dokument potwierdzający zaszczepienie lub status ozdrowieńca. Obowiązkowo należy zabrać ze sobą maseczkę – osoby bez masek nie będą mogły być wpuszczone na obiekt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *