PKN ORLEN partnerem szkoleń piłkarskich Szkółki Piłkarskiej KS Constract Lubawa

Nasza młodzież zakończyła znakomity sezon rozgrywkowy, w którym wywalczyliśmy medale w każdej kategorii wiekowej. Choć nasza akademia od paru lat notuje znakomite wyniki, w tym sezonie emocji wydaje się było najwięcej – otarliśmy się przecież o baraże do CLJ.

Tak duża dynamika rozwoju możliwa jest dzięki tym, którzy wspierają Szkółkę Piłkarską KS Constract. Najwięcej serca i zapału wkładają oczywiście rodzice i bliscy naszych zawodników, bez których niemożliwe byłoby realizowanie pasji przez ich pociechy. Słowo „dziękujemy” należy się również osobom wspierającym nasz klub i naszą akademię na różnych polach. Constract Lubawa to prawdziwa sportowa rodzina.

Wreszcie niczego nie da się zrobić bez wsparcia zewnętrznych podmiotów, które widząc jak się rozwijamy, partnerują naszym działaniom.

W przypadku szkółki największym takim podmiotem jest PKN Orlen – partner szkoleń sportowych w KS Constract Lubawa. Dziękujemy za zaufanie i rok owocnej współpracy z naszym ośrodkiem sportowym, który choć wywodzi się z niewielkiego regionu, potrafi rywalizować z najsilniejszymi. Zapraszamy Państwa do obejrzenia klipu nt. współpracy z Polskim Koncernem Naftowym:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *