Pewnie i wysoko – Constract 9:1 Zamek Kurzętnik

Constract Lubawa wysoko pokonał na własnym obiekcie Zamek Kurzętnik 9:1. Zwycięstwo jest o tyle ważniejsze, że swoje spotkania wygrali również bezpośredni rywale do awansu.

Tym razem Constract potrafił przewagę z pierwszych minut udokumentować bramkami. Przed przerwą do siatki rywali trafiali Szymon Licznerski oraz Jakub Lendzionowski. Prawdziwy pokaz siły Konstruktorzy dali w drugiej połowie. Już po trzech minutach od gwizdka rozpoczynającego tę część rywalizacji do siatki trafił Jakub Banach. Dwie minuty później wynik podwyższył Alan Klimek. Kolejne dwie bramki padły w niespełna minutę – ich autorami byli Łukasz Licznerskich i ponownie Jakub Banach. Goście byli już zupełnie rozbity, a Constract konsekwentnie podwyższał prowadzenie. Najpierw do siatki trafił Wiktor Kamiński, a potem dwoma kolejnymi trafieniami hat-tricka skompletował Alan Klimek, najlepszy strzelec naszego zespołu. Honorowego gola dla gości zdobył Klaudiusz Jagielski.

Swoje mecze w tej kolejce wygrały Iskra Narzym i Orzeł Janowiec Kościelny. Iskra nadrobiła w tygodniu ligowe zaległości i przy równej liczbie spotkań jest liderem. O jeden punkt wyprzedza Constract oraz Orła. Zespół z Lubawy ma korzystniejszy bilans bezpośrednich spotkań z dwójką przeciwników. Nie będzie już między liderującymi zespołami spotkań bezpośrednich. Do końca sezonu pozostały cztery kolejki.

Jeśli ktoś się nie pogubił w tej wyliczance to wie, że czeka nas wiele wspaniałych emocji!