Paweł Kaniewski przedłużył kontrakt z KSC!

Kapitan Konstruktorów i reprezentant Polski – Paweł Kaniewski – podpisał nowy kontrakt z Constractem Lubawa. 26-letni rozgrywający związał się z naszym klubem na kolejne dwa lata.

Kaniewski trafił do zespołu z Lubawy w 2017, gdy Constract występował na poziomie I ligi. Obecny sezon jest zatem piątym, w którym reprezentuje on barwy Konstruktorów. Z drużyną uzyskał awans do Ekstraklasy, zdobył Puchar Polski, dwa tytuły Wicemistrzowskie i – w trwającym jeszcze sezonie – brązowy medal. W styczniu 2021 roku był w reprezentacji narodowej i wspólnie z kadrą miał walczyć o awans na Euro 2022. Doznał wówczas groźnej kontuzji. W ubiegłym tygodniu selekcjoner reprezentacji Błażej Korczyński zaprosił Kaniewskiego na zgrupowanie kadry, po półtorarocznej przerwie od ostatniego powołania.

Zdecydowałem się na przedłużenie umowy, bo wiem, że Constract to klub dający mi możliwość rozwoju sportowego i gry o najwyższe cele. Kolejnym aspektem jest to, że czuje się tutaj jak w domu! – powiedział przy podpisaniu nowej umowy kapitan Konstruktorów – Celem na te dwa lata jest na pewno dalszy rozwój, bo jeszcze sporo rzeczy mam do poprawy w swojej grze. A jeśli chodzi o cele wynikowe, to w ciągu tych dwóch lat chciałbym wygrać ligę i jeszcze raz podnieść puchar Polski!

Nowy kontrakt nasz kapitan podpisał w siedzibie firmy BrickWood – jednego z dwóch głównych sponsorów klubu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *