KS_constract_logoPasja, młodość, marzenia i ambicje, żeby osiągać coraz to nowe cele, sprawiły, że rozpoczęła się piękna historia futsalu w małym dziesięciotysięcznym mieście. „Chcieć, to móc” – to hasło przyświecało nam, kiedy w marcu 2013 roku postanowiliśmy przekuć marzenia o profesjonalnym uprawianiu futsalu w rzeczywistość. 
Nie bez obaw powołaliśmy do życia pierwszoligową drużynę futsalową i niemal od razu zorganizowaliśmy grupy młodzieżowe, które z każdym kolejnym turniejem utwierdzają nas w przekonaniu, że podążamy w dobrym kierunku.
Trzon pierwszego zespołu stanowią zawodnicy, którzy piłkarskie doświadczenie zdobywali w piłce trawiastej, od czasu do czasu jedynie grając w halowych ligach środowiskowych. Już w pierwszym sezonie naszej gry w I Lidze Futsalu pokazaliśmy dużo bardziej doświadczonym rywalom, że futsal w Lubawie mimo początków ma się dobrze.
Obecnie dysponujemy doskonałą baza treningową, pierwszy zespół jest systematycznie uzupełniany zawodnikami z grup młodzieżowych, którzy przebojem zdobywają miejsca w pierwszym składzie i uznanie nie tylko trenerów i kolegów z boiska, ale także kilkuset kibiców, którzy po brzegi wypełniają lubawską halę.
Wszystkie nasze plany i marzenia nie byłyby możliwe do zrealizowania, gdyby nie wsparcie wielu osób zaprzyjaźnionych z Klubem oraz sponsorów. W tym sponsora strategicznego – firmy Constract.

ZARZĄD KLUBU