NADCHODZI WIELKI DZIEŃ – 30 sierpnia odbędzie się PREZENTACJA KSC!

W wielu krajach takie imprezy są znane. Co cieszy, coraz większą popularność mają także w Polsce. Przyszedł czas na nas! Już 30 sierpnia (w poniedziałek) o godzinie 18:00 na hali OSiR przy ulicy Świętej Barbary w Lubawie rozpocznie się Prezentacja Zespołu KS Constract Lubawa. Transmisja na żywo w telewizji KP Sport! (link na końcu artykułu)

W ostatnich latach lubawski ośrodek sportowy zyskał duży rozgłos. Nic dziwnego. Klub po niespełna 10 latach działalności może poszczycić się dwukrotnym tytułem Wicemistrzów Polski oraz zdobyciem Pucharu Polski w seniorskim futsalu. Ponadto zrzesza około 130 dzieci, które trenują w Szkółce Piłkarskiej KS Constract i osiągają wspaniałe wyniki – w każdej grupie wiekowej są w czołówce wojewódzkiej, jeśli chodzi o piłkę nożną oraz należą do najlepszych w Polsce w futsalu. Jako jeden z niewielu ośrodków sportowych w naszym kraju Constract prowadzi wysokiej jakości szkolenie dwutorowe, znane z dobrze rozwiniętych piłkarsko krajów. Co więcej – istnieją nowe sekcje: drużyna rezerw futsalu oraz zespół piłki nożnej trawiastej, który nie tak dawno wyeliminował z Pucharu Polski obrońcę tytułu, grając… 11 młodzieżowcami w składzie. Piękny owoc budowania klubu od podstaw! Dzięki temu wszystkiemu nasz klub stał się wspaniałym nośnikiem promocyjnym dla Warmii i Mazur.

To wszystko chcemy zaprezentować szerokiej publiczności w kraju i zagranicą. W ramach programu OKO Promocji realizujemy projekt promujący nasz region. Jednym z jego elementów jest właśnie poniedziałkowa prezentacja.

Wydarzenie poprowadzą Jakub Markiewicz (aktor młodego pokolenia) oraz Kornel Andrzejewski (były dziennikarz sportowy, prowadzący cykl Salon Sportu, pracujący od tego roku na rzecz naszego klubu). Gospodarze wieczoru kolejno wywołają najpierw zespoły juniorskie. Nasza Szkółka zostanie przedstawiona szerokiej publiczności. Następnie poznamy bliżej nowe sekcje Klubu Sportowego Constract – drużynę rezerw futsalu i zespół piłki nożnej. Na koniec wywoływać będziemy kolejnych zawodników, którzy w sezonie 21/22 będą reprezentować Constract Lubawa w Futsal Ekstraklasie.

Prezentacji towarzyszyć będzie wyjątkowa oprawa. Zobaczymy również nowy branding w hali OSiR.

Po zakończeniu prezentacji zawodników czeka rozgrzewka, zaś kibiców obserwujących transmisję przedmeczowe studio. Po nim wisienka na torcie – starcie z ekstraklasowym LSSS Team Lębork.

Prezentacja rozpocznie się o 18:00. Przed godziną 19:00 powinna rozpocząć się rozgrzewka zespołów, a około 19:30 mecz.

Wstęp do hali jest wolny, ale obowiązuje limit miejsc. Wszyscy, którym nie uda się wejść na obiekt oraz ci, którzy nie mogą być tego dnia z nami, mogą śledzić wydarzenie w ramach transmisji telewizji KP Sport.

Oto bezpłatny link do transmisji na żywo: https://www.youtube.com/watch?v=tQfuDbf8RpA

Wydarzenie jest współfinansowane ze środków Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Zapraszamy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *