MMP U-19: Constract Lubawa w TOP4

Nie udało się powtórzenie wyniku z kategorii U-17. Constract ponownie awansował do najlepszej czwórki Mistrzostw Polski, jednak do Lubawy wrócił bez medalu.

Mnóstwo emocji dostarczyła rywalizacja w grupie. W meczu piątkowym Konstruktorzy zremisowali z Red Dragons Pniewy aż 4:4. Drugiego dnia ponownie remisowe okazało się starcie z Gwiazdą Ruda Śląska (2:2). O awansie do fazy play-off zadecydowała wygrana z Sośnicą Gliwice 2:0.

W niedzielę rozgrywano fazę play-off, w której Constract najpierw pokonał po rzutach karnych Bonito Helios Białystok, następnie uległ w półfinale Rekordowi Bielsko-Biała (przegrana 0:2), a w meczu o trzecie miejsce Konstruktorzy gorzej strzelali karne od grupowego rywala – Gwiazdy Ruda Śląska. Mimo zagrania kompletu spotkań i wejścia do najlepszej czwórki, Constract wrócił do Lubawy bez medali.

Warto zaznaczyć, że w naszej drużynie zagrali zawodnicy mający 17 i 18 lat. W tej grupie było trzech zawodników będących również w pierwszej drużynie – Maciej Górski, Szymon Licznerski oraz Jakub Kornat.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *