#MłodyWtorek – wracamy!

Wracamy z wtorkowym cyklem streszczającym dokonania zawodników naszej Szkółki Piłkarskiej KS Constract. Wszystkie grupy są już w pełnym treningu i biorą udział w swoich rozgrywkach.

Grupa Skrzat uczy się podstaw piłki nożnej i uskutecznia dobrą zabawę! W ten weekend w grupie prowadzone były tylko gry wewnętrzne.

Dzieci z grupy Żak wybrały się na sparing do Płocka, gdzie mając w tle ekstraklasowy obiekt Wisły rozegrały spotkanie ze swoimi rówieśnikami reprezentującymi Nafciarzy. Mimo rywalizacji z tak silną i uznaną marką naszym podopiecznym udało się wygrać, pokazując bardzo dobrą grę. Brawo!

Z podziałem na dwa roczniki rywalizują w Ekstraklasie nasi Orlicy. Wyników ich rozgrywek ligowych tradycyjnie się nie podaje, ale możemy stwierdzić, że mamy z nich wiele pociechy!

Grupa Młodzik podzielona jest na dwa roczniki. Jeden z roczników przegrał niespodziewanie z UKS Juniorem Ełk 2:4 na wyjeździe. Drugi z roczników z kompletem wygranych prowadzi w Esktraklasie. W ostatniej kolejce w pokonanym polu pozostawiony został Stomil Olsztyn. Constract wygrał z olsztynianami 2:0.

Nie rywalizujemy w tym roku w rozgrywkach trampkarzy.

Nowy rocznik Juniora Młodszego jesienią rywalizuje na poziomie I ligi i jak dotąd dominuje w swoich rozgrywkach. Pierwsze miejsce, pięć meczów, pięć zwycięstw, bilans bramkowy 39-3! W ostatniej kolejce nasza drużyna pokonała Concordię Elbląg 9:0!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *