#MłodyWtorek – tym razem w środę 4.05.2022

Z racji na „majówkę” poprzesuwał się nieco harmonogram pracy i sportowych startów. Zbieramy więc wszystko, co działo się w ostatnich dniach w naszej akademii, aby przekazać wszystkie informacje dotyczące startów dzieci i młodzieży w barwach KSC. Zapraszamy na środowe wydanie Młodego Wtorku!

Juniorzy rozpoczęli rywalizację na poziomie I ligi od remisu 0:0 z Zatoką Braniewa. Mimo przewagi młodych Konstruktorów, doskonała postawa bramkarza gości pozwoliła im wywieźć z Lubawy punkt.
Trampkarze dobrze bawili się w majówkę. W rozgrywkach I ligi pokonali SP Młode Lwy Mszanowo 12:0!

Równie efektownie wygrywali Młodzicy w Ekstraklasie. Na wyjeździe pokonali bowiem Poncio Lidzbark 6:0. Druga grupa Młodzików w rozgrywkach I Ligi Młodzika D2 uległa na wyjeździe Jeziorakowi Iława 2:5.

Orlicy rozegrali mecz ligowy z Jeziorakiem Iława – od tej kategorii wiekowej w dół nie są prowadzone tabele i nie są naliczane wyniki, mecze mają tylko charakter szkoleniowy.

Atrakcyjne granie mają za sobą Żacy, którzy wyjechali w weekend majowy do Gdańska. Tam rywalizowali z bardzo silną akademią Jaguar Gdańsk, z Arką Gdynia oraz z Gryfem Wejherowo. Mimo tak silnej obsady Constract wygrał wszystkie trzy mecze!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *