#MłodyWtorek – Tydzień w kratkę (04.10.2022)

Za nami kolejny tydzień ligowych zmagań naszej akademii. Co ważnego wydarzyło się w Szkółce w ostatnich dniach?

JUNIORZY w roli faworyta stanęli na wysokości zadania i pokonali Polonię Pasłęk aż 10:0. W lidze Konstruktorzy zajmują 3. miejsce i są w grupie pościgowej za liderującym Huraganem Morąg.

TRAMPKARZE przegrali ligowe starcie z Nakami Olsztyn, ulegając na wyjeździe 1:2. Ekstraklasa Trampkarza jest zdominowana przez akademię Mazurii Giżycko. Constract plasuje się na 4. pozycji ze stratą jednego oczka do wicelidera. Do Mazurii traci już 9 punktów.

MŁODZICY zagrali tylko w jednej kategorii wiekowej. Wyjazdowy mecz grupy D1 z Małym Jeziorakiem zostanie rozegrany dopiero w czwartek. Młodzik D2 przegrał w rozgrywkach Ekstraklasy z tym samym zespołem 0:1. Constract stracił tym samym pozycję lidera.

ORLICY mają za sobą dwa dni zmagań w towarzyskim turnieju Sokolik Cup. To duży, prestiżowy, międzynarodowy turniej. W Mrągowie odbyły się eliminacje do turnieju głównego, przez które nasz zespół nie przebrnął, ale już na tym etapie mógł zmierzyć się z drużynami ze Skierniewic, Środy Wielkopolskiej, Warszawy czy nawet Wilna.

ŻACY I SKRZACI w tym tygodniu nie mieli okazji rywalizować w rozgrywkach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *