#MłodyWtorek – same dobre wieści! (18.10.2022)

Już w najbliższą sobotę – 22 października – w Kurzętniku odbędzie się turniej piłki nożnej o Puchar Kopernika, realizowany w ramach wspólnego projektu KS Constract Lubawa i SMS Kurzętnik. Zadanie jest współfinansowane ze środków Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego. Dlatego na wstępie cyklu #MłodyWtorek dziś zapraszamy na to wydarzenie. Drugim aktem tego projektu będzie turniej futsalowy, który w grudniu rozegramy w naszej Gminie. A teraz cotygodniowy przegląd wydarzeń. A działo się sporo!

JUNIORZY zagrali niezwykle zacięte spotkanie z Concordią Elbląg, które zakończyło się wynikiem 6:6. Emocji więc nie zabrakło. Nasza drużyna nie ma jednak szans na wygranie ligi i awans do baraży. Za tydzień zaplanowano ostatnią serię spotkań.

TRAMPKARZE pewnie pokonali zespół Małego Jezioraka w ramach rozgrywek Ekstraklasy. Spotkanie zakończyło się wynikiem 4:0.

Zwycięstwa odnieśliśmy także w kategorii MŁODZIK. W Ekstraklasie rocznika D1 nasza drużyna zaprezentowała się bardzo dobrze w spotkaniu z AMP EL-FUTBOL Elbląg, wygrywając 3:0. To oznacza, że na dwie kolejki przed końcem rozgrywek nasza drużyna zajmuje drugie miejsce ze stratą dwóch oczek do liderującej Olimpii Elbląg, z którą za tydzień zmierzymy się w meczu wyjazdowym.

Z kolei rocznik Młodzika D2 w Ekstraklasie rywalizował na wyjeździe właśnie z odpowiednim rocznikiem Olimpii Elbląg. Drużyna Constractu wygrała 3:0 i wciąż ma szansę na zajęcie pierwszego miejsca w lidze.

W grupach, gdzie nie są prowadzone klasyfikacje wynikowe, ORLICY zagrali spotkania mistrzowskie w Iławie – zawody odbyły się w sobotę. W tym samym mieście w tygodniu, w środę zaprezentował się w rozgrywkach mistrzowskich ŻAK.

SKRZACI mają za sobą gry wewnętrzne.

Na zakończenie informujemy, że rozlosowano grupy pierwszej fazy eliminacji do futsalowych Mistrzostw Polski. Zestawienia grup i gospodarzy turnieju znajdziecie pod tym linkiem: http://ksconstract.pl/poznalismy-grupy-eliminacji-mlodziezowych-mistrzostw-polski-w-futsalu/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *