#MłodyWtorek – kolejny tydzień dobrych występów (24.05.2022)

Zapraszamy na nasz tradycyjny cykl artykułów, w których podsumowujemy występy przedstawicieli akademii KSC z ostatniego tygodnia. Pasy zapięte? Jedziemy!

JUNIORZY wysoko pokonali na wyjeździe Warmię Olsztyn 5:0 i są obecnie wiceliderem I ligi. Mają jednak rozegrany jeden mecz mniej od lidera rozgrywek – Motoru Lubawa – którego w bezpośredniej konfrontacji rozbili 7:1.

Część tej drużyny znalazła się w składzie rezerw futsalu. Constract II Lubawa – przypomnijmy – pokonał w Solcu nad Wisłą tamtejszą Victorię 12:3 i zapewnił sobie awans do II ligi futsalu.

TRAMKPARZ umocnił się na pozycji lidera I ligi. Tym razem zespół, w którego kadrze są starsi Młodzicy naszego klubu, rozbił Grunwald Gierzwałd 7:0.

MŁODZICY w rozgrywkach Ekstraklasy wygrali 1:0 z Sokołem Ostróda, tak więc mimo słabszej skuteczności tego dnia dopisali kolejne 3 punkty do swojego dorobku i z kompletem wygranych plasują się na pierwszej pozycji! Mistrzostwo Ekstraklasy Wojewódzkiej już bardzo blisko…

ORLICY rozegrali ligowy turniej w Mszanowie. Od tej kategorii w rozgrywkach ligowych wyników i tabeli się nie publikuje. W turnieju zgłoszone były dwie drużyny Constractu. Ich rywalami były dwie drużyny UPKS Poncio Lidzbark Welski oraz SP Młode Lwy Mszanowo.

ŻACY wzięli udział w towarzyskim turnieju Paged Summer Cup 2013. Oprócz młodych Konstruktorów w turnieju uczestniczyły następujące zespoły: Tęcza Biskupiec, Stomil Olsztyn, El Futbol Elbląg, Huragan Morąg, AP Ostróda i Żuri Olsztyn. Nasi podopieczni pokazali świetną grę i zanotowali komplet zwycięstw.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *