#MłodyWtorek 6.06.2022 – Akademia nadal rywalizuje!

#MłodyWtorek czyli cotygodniowy przegląd wydarzeń w naszej piłkarskiej akademii. Zapinamy pasy i lecimy!

JUNIORZY tym razem bez rozegranego spotkania. Ich wyjazdowa rywalizacja z Polonią Pasłęk została przełożona na środę, 8 czerwca.

W I lidze TRAMPKARZA rywalizująca nasza starsza grupa Młodzików pokonała Młode Lwy Mszanowo w meczu wyjazdowym aż… 14:0!

W Ekstraklasie MŁODZIK pokonał u siebie UPKS Poncio 2010 Lidzbark 5:0 i umocnił się na prowadzeniu w lidze.

W I lidze MŁODZIKA D2 grupa naszych młodszych podopiecznych skutecznie zrewanżowała się Jeziorakowi Iława, pokonując przeciwników aż 9:0. Kolejkę przed końcem Constract jest wiceliderem. Liderujący Mały Jeziorak jest już pewny zwycięstwa w tych rozgrywkach.

W grupach „niepunktowanych” – czyli tam gdzie nie podaje się wyników, ani nie prowadzi się tabel, gdyż kluczowe są aspekty szkoleniowe – Orlicy rywalizowali w turnieju ligowym organizowanym w Lidzbarku Welskim. Konstruktorzy zmierzyli się w tam z Poncio Lidzbark (dwie drużyny), Młodymi Lwami Mszanowo i drużyną AP Ostróda.

W Kadzidle (województwo mazowieckie) zagrała drużyna ŻAKÓW. Z turnieju zespół przywiózł brązowe medale. Obok Constractu w turnieju towarzyskim wystąpiło aż 19 innych drużyn.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *