#MłodyWtorek 17.05.2022 – Derby są nasze!

…choć do tego jesteśmy przyzwyczajeni. Jednak zawsze większą uwagę w mieście i regionie skupia rywalizacja derbowa, w której rywalizujemy z Motorem Lubawa. Tym razem z ekipą „zza miedzy” zmierzyła się najstarsza grupa, czyli Juniorzy. O wszystkich wynikach naszej Szkółki – jak co wtorek – w cyklu #MłodyWtorek! Zaczynamy!

W miniony weekend w ramach rozgrywek WMZPN rozegrano derby Lubawy w kategorii wiekowej JUNIORA. Mecz rozegrany na Stadionie Łazienkowskim w Lubawie zakończył się wynikiem 7:1 dla Constractu!

Dobre wyniki uzyskały również inne nasze grupy. Porażkę zaliczyła tylko grupa MŁODZIK D2, która w rozgrywkach I ligi przegrała na wyjeździe z Małym Jeziorakiem 3:2.

Grupa MŁODZIK D1 w rozgrywkach Ekstraklasy pokonała u siebie Małego Jezioraka 3:0, utrzymując pewnie pozycję lidera.

Trampkarze w rozgrywkach pierwszej ligi wygrali na wyjeździe ze Startem Nidzica 2:1 i także umocnili się na pozycji lidera. Wcześniej – w tygodniu, 12 maja – młodzi Konstruktorzy pokonali Start Nidzica w meczu domowym 6:0.

Nie podaje się tradycyjnie wyników grup Skrzat, Żak, Orlik. Wszystkie te drużyny rozegrały w miniony weekend mecze mistrzowskie.

ORLICY rywalizowali podczas turnieju w Iławie.

ŻACY oprócz turniejów ligowych w Lubawie rozegrali także Paged Summer Cup w Morągu.

SKRZACI rywalizowali w Lidzbarku z rówieśnikami z Nowego Miasta Lubawskiego, Kozłowa, Lidzbarka i Działdowa.

Warto zaznaczyć, że w rozgrywkach TRAMPKARZA występują nasi MŁODZICY D1, zbierając dodatkowe szlify w starciach ze starszymi kolegami. Podobnie jest z rozgrywkami MŁODZIKA D2, gdzie możemy oglądać w starciu ze starszymi kolegami naszych ORLIKÓW.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *