#MłodyWtorek (11.10.2022) – Zbliża się Puchar Kopernika!

Zapraszamy na cotygodniowy przegląd wydarzeń ze Szkółki Piłkarskiej KS Constract Lubawa!

W I Lidze JUNIORZY tylko zremisowali w wyjazdowym meczu derbowym z Motorem Lubawa 1:1. Nasz zespół zajmuje 3. miejsce w lidze i traci już 5 punktów do lidera – Huragana Morąg.

w Ekstraklasie TRAMPKARZA nasz zespół pokonał na wyjeździe SMP Żuri Olsztyn 3:1. Tutaj także mamy miejsce trzecie, a liderem jest doskonale spisujący się zespół Mazurii Giżycko.

Drużyny MŁODZIKA zaprezentowały się w kratkę. Grupa D1 pokonała w Ekstraklasie AP Ostróda 4:0. Zwycięstwo dało im awans na miejsce drugie. Grupa D2 przegrała u siebie z Concordią Elbląg 0:3. Tutaj nasz zespół zajmuje trzecią lokatę w Ekstraklasie.

Grupy, które nie mają prowadzonych klasyfikacji strzeleckich i punktowych, mają za sobą szereg cennych, ligowych doświadczeń. ORLICY rywalizowali w Lidzbarku, ŻACY w Olsztynku, a SKRZATY w Mszanowie.

Rozpoczęliśmy też promocję zbliżającego się wydarzenia, ważnego dla naszej Szkółki – wspólnie z dziewczęcym SMS Kurzętnik (przy wsparciu Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego) organizujemy rozgrywki o Puchar Kopernika. Pierwszy akt tej rywalizacji już 22 października w Kurzętnika. Tam, na stadionie Gminnym, od godziny 10:00 będziemy świadkami rywalizacji drużyn chłopięcych i dziewczęcych w równolegle rozgrywanych zawodach. W grudniu podobne rozgrywki pucharowe oglądać będziemy w Lubawie, ale już wtedy na hali, na zasadach futsalowych. Więcej infromacji można uzyskać u koordynatorów wydarzenia: Jarosława Roszkowskiego z SMS Kurzętnik i Kornela Andrzejewskiego z KS Constract Lubawa. Namiarów należy szukać na profilach facebook’owych obu klubów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *