MAJOWE PREZENTACJE: MŁODZIK

Kolejne #MajowePrezentacje! Idziemy do coraz młodszych grup. Dziś przedstawiamy Wam wspaniałą i utytułowaną grupę Młodzik! I za każdym razem przypomnimy: po więcej informacji bądź w sprawie nawiązania współpracy, odsyłamy do zakładek SZKÓŁKA oraz KLUB -> OSOBY FUNKCYJNE.

ROCZNIKI: Są to zawodnicy z roczników 2009 i 2010.

ROZGRYWKI: Zespół rywalizuje w dwóch ligach jednocześnie. Pierwsze rozgrywki to ProTrainUP Ekstraklasa WMZPN – a więc najwyższa liga województwa. Dodatkowo drużyna uczestniczy w I lidze rocznika 2008/2009.

TRENERZY: Marcin Goniszewski (UEFA A) i Robert Kaczyński (UEFA C; w trakcie kursu UEFA B).

CIEKAWOSTKI: Grupa reprezentuje Warmię i Mazury w rozgrywkach o Puchar Prezesa PZPN. Jest to jeden z najbardziej utytułowanych i obiecujących roczników. W poprzednim sezonie drużyna zajęła drugie miejsce w rozgrywkach wojewódzkiej trawiastej Ekstraklasy oraz zdobyła tytuł Mistrza Województwa w rozgrywkach halowych.

KILKA SŁÓW TRENERA MARCINA GONISZEWSKIEGO: Naszym priorytetowym celem szkoleniowym jest przede wszystkim jakościowy rozwój indywidualny zawodników. Rozumienie gry, swobodne działania indywidualne podczas gry pod presją oraz technika specjalna – to fundament przygotowania zawodnika do gry na wysokim poziomie w drużynie seniorskiej. W działaniach grupowych stawiamy przede wszystkim na kulturę i intensywność gry przez kreowanie akcji, przede wszystkim w ataku pozycyjnym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *