MAJOWE PREZENTACJE: Junior Młodszy

Rozpoczynamy majowe prezentacje zespołów dziecięcych i młodzieżowych Klubu Sportowe Constract Lubawa. Rozpoczniemy od najstarszej grupy, czyli Juniora Młodszego! Zapraszamy do lektury, a po więcej informacji bądź w sprawie nawiązania współpracy, odsyłamy do zakładek SZKÓŁKA oraz KLUB -> OSOBY FUNKCYJNE.

ROCZNIKI: Są to zawodnicy z roczników 2004 i 2005.

ROZGRYWKI: Zespół rywalizuje w ProTrainUP Ekstraklasa WMZPN – jest to najwyższa liga w naszym województwie.

PIERWSZY TRENER: Damian Jarzembowski (UEFA A, UEFA Elite Youth A, UEFA Futsal B, Coerver Coaching Football Coach)

CIEKAWOSTKI: Zawodnicy mają za sobą występy również w seniorskiej drużynie trawiastej KS Constract, a Jakub Kornat notuje występy w Futsal Ekstraklasie jako drugi obecnie bramkarz KSC.

KILKA SŁÓW TRENERA DAMIANA JARZEMBOWSKIEGO: Za główny cel postawiliśmy sobie profesjonalizację treningu, doskonalenie współpracy grupowej już w średniozaawansowanej taktyce zespołowej. Przed startem rozgrywek założyliśmy sobie jako cel – walkę o zwycięstwo w rozgrywkach ligowych. Obecnie cel ten się nieco rozłożył, ponieważ postanowiłem aktywnie wprowadzić zawodników do piłki seniorskiej. Znam jednak ambicje i możliwości chłopaków – wierzę, że jesteśmy w stanie świetnie się zaprezentować na dwóch polach, a w każdym kolejnym meczu pokazać charakter, nieustępliwość i walczyć o 3 punkty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *