Koniec serii zwycięstw – Delfin 4:4 Constract

Każda seria kiedyś się kończy. Constract Lubawa, który wygrał dotąd wszystkie ligowe mecze, tym razem został zatrzymany przez drużynę Delfina Rybno. Konstruktorzy zremisowali w spotkaniu wyjazdowym 4:4.

Mecz pierwotnie miał być rozegrany w Grabowie, jednak z powodu zalania płyty boiska spotkanie zostało dzień przed meczem przeniesione do Rybna.

Po pierwszej połowie nic nie wskazywało na kłopoty lubawian, którzy do przerwy schodzili z dwubramkowym prowadzeniem po trafieniach Kamila Maja i Jakuba Banacha. Druga połowa to jednak totalny regres w grze Constractu. W drugiej połowie gospodarze zdobyli aż cztery bramki, co więcej strzelali je byli zawodnicy KSC – Paweł Ossowski (znany przede wszystkim z boisk futsalowych) oraz Artur Draśpa, który trafił dwukrotnie. Obok ex-Konstruktorów na listę strzelców wpisał się także Patryk Rozentalski. Constract starał się odpowiadać i w drugiej połowie strzelił dwie bramki, których autorami byli Szymon Bogdański i Janusz Okuniewski. To jednak wystarczyło tylko do remisu.

Seria zwycięstw została przerwana, jednak Constract nadal jest liderem Ligi Okręgowej z przewagą pięciu oczek nad wiceliderem.