Koniec obostrzeń! Zapełniamy halę przy ul. Świętej Barbary! – informacje o sprzedaży biletów na mecz z AZS UW Wilanów

Rozpoczęła się dystrybucja biletów na najbliższe domowe spotkanie Konstruktorów, które zostanie rozegrane 6 marca b.r. Naszym rywalem będzie AZS UW Wilanów, co zwiastuje fenomenalne widowisko! Dlaczego?

Na parkiecie zobaczymy aż trzech mocnych kandydatów do tytułu króla strzelców – Jakuba Raszkowskiego w barwach KS Constract oraz Macieja Pikiewicza i Michała Klausa z kadry AZS-u. Drużyna z Warszawy rozegrała w tym sezonie wiele efektownych spotkań, strzela wiele bramek. Podobnie Konstruktorzy – zaledwie półmetek sezonu, a licznik goli w okolicach 100 trafień!

To spotkanie będzie mógł obejrzeć komplet publiczności, w związku z planowanym zniesieniem obostrzeń od 1 marca. System będzie Państwa jeszcze pytał o posiadanie certyfikatu szczepień, w związku z uruchomieniem sprzedaży jeszcze w trakcie obowiązywania obostrzeń.

Bilety będzie można kupić na trzy sposoby:

Sprzedaż internetowa – prowadzona jest pod linkiem https://www.kupbilet.pl/sport/pilka_halowa/fs0133/opis. Tą drogą bilet w przedsprzedaży kosztuje 10 złotych (klub nie odpowiada za naliczane przez dystrybutora prowizje). W dniu meczu cena wzrośnie do 15 złotych. Bilety ulgowe w stałej cenie – 5 złotych.

Sprzedaż przy wejściu na obiekt – prowadzona będzie w formie punktu doradczego w dniu meczu. Cena wejściówki normalnej to 15 złotych. Bilet ulgowy kosztuje 5 złotych.

Sprzedaż specjalna dla pracowników Constract Export-Import – pracownicy głównego sponsora klubu mogą nabywać bilety promocyjne. Informacja na temat zakupu jest podana na tablicy ogłoszeń na stróżówce wejściowej.

PODSUMOWANIE:
Mecz KS Constract Lubawa – AZS UW Darkomp Wilanów (Warszawa)
Hala Widowiskowo-Sportowa, ulica Świętej Barbary 45, Lubawa
Ceny biletów:
Normalny – 10 złotych w przedsprzedaży lub 15 złotych w dniu meczu
Ulgowy – 5 złotych (dla dzieci do lat 10. – konieczne okazanie dokumentu potwierdzającego wiek)
Wejście bezpłatne – dzieci do lat 3. (wiek należy potwierdzić dokumentem) oraz zawodnicy Szkółki KS Constract

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *