Kłopoty na własne życzenie, ale jednak wysokie zwycięstwo – Red Devils Chojnice 2:5 Constract Lubawa

Z innym zespołem niż jesienią mieliśmy się zmierzyć w Chojnicach. Przypomnijmy, że w rundzie jesiennej rozbiliśmy przeciwników 9:1 i było to jedne z łatwiejszych spotkań pierwszej rundy. Zespół z Chojnic urósł jednak w siłę i potrafi się postawić najlepszym. Potwierdził to podczas niedzielnej rywalizacji, choć najwięcej pretensji o to Konstruktorzy mogą mieć do siebie.

Pierwsza połowa to pełna kontrola ze strony Constractu. Od początku było widać kto bije się o medale, a kto walczy w Ekstraklasie o utrzymanie. Brakowało tylko potwierdzenia przewagi golami, dlatego Constract na przerwę schodził ze skromnym prowadzeniem 1:0 po trafieniu Deco.

W drugiej części gry stało się coś, czego po pierwszej nikt do siebie nie dopuszczał. Constract w ciągu dwóch minut łatwo stracił dwa gole, a co za tym idzie prowadzenie. Na szczęście to tylko podrażniło lubawian, którzy ruszyli do odrabiania strat. Gole Kriezla, Raszkowskiego i Sendlewskiego wyprowadziły Constract na prowadzenie, a swoim drugim trafieniem w tym meczu Tomasz Kriezel ustalił wynik spotkania na 5:2. Tym samym Constract dopisał kolejne trzy punkty do swojego ligowego dorobku.

Najbliższy tydzień to rywalizacja z zespołami z Warszawy. Awansem rozegramy mecz 20. kolejki z Legią Warszawa – już w środę (popielec) o godzinie 18:00. Do rywalizacji na własny obiekt wrócimy 6 marca, gdzie o godzinie 18:00 zmierzymy się z AZS-em Wilanów Warszawa. Informacje o sposobie zakupu wejściówek na to spotkanie, zebraliśmy tutaj: https://ksconstract.pl/koniec-obostrzen-zapelniamy-hale-przy-ul-swietej-barbary-informacje-o-sprzedazy-biletow/

Sprzedaż na kupbilet.pl jest już uruchomiona!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *