INFORMACJE O BILETACH NA MECZ Z WIDZEWEM ŁÓDŹ (25.09.2022, godz. 18:00)

Ruszyła sprzedaż biletów na hitowe spotkanie 4. kolejki Futsal Ekstraklasy! Constract Lubawa zmierzy się z rewelacyjnym beniaminkiem z Łodzi! Poniżej zamieszczamy informacje o możliwościach zakupu biletów na to spotkanie.

Mecz odbędzie się w Hali Widowiskowo-Sportowej w Lubawie (ul. Świętej Barbary 45) w niedzielę, 25 września. Początek spotkania o godzinie 18:00. Otwarcie hali dla kibiców około 17:30.

Bilety są dostępne internetowo. Wejściówki, które nie zostaną sprzedane, będą dostępne przy wejściu na obiekt. Miejsca nie są numerowane.

Bilety:

Bilet normalny – 15 złotych
Bilet ulgowy (dla dzieci do lat 10. za okazaniem dokumentu potwierdzającego wiek) – 5 złotych
Wejście darmowe – dzieci do lat 3. (obowiązuje potwierdzenie wieku) i zawodnicy Szkółki KS Constract

Bilety są do nabycia internetowo pod tym linkiem:
https://www.kupbilet.pl/sport/pilka_halowa/fs0156/opis

Sprzedaż internetowa kończy się pół godziny przed meczem. Wtedy wejściówki, które pozostały ze sprzedaży trafiają do punktu przy wejściu na halę i tam można je będzie nabyć.

Bilety pracownicze:

Podobnie jak w minionym sezonie jest też specjalna oferta dla pracowników firmy Constract Export-Import. Każdy pracownik ma prawo do zakupu dwóch biletów pracowniczych (dla siebie i osoby towarzyszącej) w cenie 10 złotych. Bilety można nabyć w Biurze Kontroli Jakości. Więcej informacji pracownicy mogą uzyskać pod adresami mailowym wskazanymi na tablicy ogłoszeń na głównej bramie zakładu w Grabowie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *