Informacja o sprzedaży biletów na mecz półfinałowy Pucharu Polski Constract Lubawa – Rekord Bielsko-Biała (29.03.2023, g.18:00)

Kolejny raz do Lubawy zawita Rekord Bielsko-Biała. Tym razem stawką jest awans do finału Pucharu Polski! Poniżej przedstawiamy informacje o możliwości zakupu biletów na to znakomicie zapowiadające się spotkanie.

W półfinale Pucharu Polski obowiązuje dwumecz – mecz w Lubawie będzie pierwszym spotkaniem w tej rywalizacji. O awansie zadecyduje kwietniowy rewanż w Bielsku-Białej.

Istnieje możliwość zakupu biletu online pod tym linkiem: https://www.kupbilet.pl/sport/pilka_halowa/fs0205/opis

Zachęcamy do kupowania biletów przez internet – to daje gwarancję wejścia na obiekt wobec dużego zainteresowania meczem. Do punktu sprzedaży biletów na hali trafią tylko wejściówki, które zostaną po zakończeniu sprzedaży internetowej.

Bilet normalny kosztuje 15 złotych. Bilet ulgowy kosztuje 5 złotych (z ulgi mogą skorzystać dzieci do lat 10. OKAZUJĄC PRZY WEJŚCIU DOKUMENT POŚWIADCZAJĄCY WIEK). Dzieci do lat 3. oraz zawodnicy szkółki piłkarskiej KS Constract wchodzą na mecz za darmo.

Ponadto pracownicy firmy Constract Export-Import mogą skorzystać ze specjalnych biletów pracowniczych. Informacje o sposobie ich zakupu znajdują się na tablicy ogłoszeń na bramie głównej zakładu w Grabowie.

Przypominamy, że na obiekt można wnosić napoje bezalkoholowe w butelkach o maksymalnej pojemności 1l, ale butelka musi być fabrycznie zamknięta. Ponadto przypominamy poniżej niedawne oświadczenie klubu i prosimy o zastosowanie się do opisanych w nim zasad.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *