III liga: na półmetku rezerwy Constractu z kompletem zwycięstw

Constract II Lubawa rozgrywa swoje mecze w III lidze futsalu, w grupie warmińsko-mazurskiej. Jak dotąd w trzech meczach drużyna odniosła trzy zwycięstwa.

W pierwszej kolejce Konstruktorzy mierzyli się na wyjeździe z Futsal Barciany. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem lubawian 1:5. Bramki dla naszego zespołu strzelali Banach, Maj, dwukrotnie Szałkowski oraz Janusz Okuniewski.

W drugiej kolejce w Lubawie Constract II Lubawa pokonał MKS Jeziorany 5:4, a gole dla gospodarzy zdobywali Szałkowski, Banach i trzykrotnie Górski.

Wreszcie w wyjazdowym meczu 3. kolejki Constract II pokonał na wyjeździe Mini Soccer Academy Mrągowo 1:14! Na listę strzelców czterokrotnie wpisał się Dereszewski, po trzy bramki zdobyli Górski oraz kapitan pierwszego zespołu Kaniewski, dwa razy do siatki rywala trafił Fafiński, a po golu dołożyli jeszcze Szałkowski i Szymon Licznerski.

Rozgrywki zimowe są na półmetku. W tabeli grupy warmińsko-mazurskiej na czele mamy zespół z Olsztyna – Liga Dżentelmenów, który stosunkiem goli wyprzedza Constract II Lubawa.

Konstruktorzy zagrają jeszcze wyjazdowy mecz z Błękitnymi Pasym (8-9 stycznia) oraz domowe spotkanie z Ligą Dżentelmenów Olsztyn (15-16 stycznia).

W drużynie rezerw występują zawodnicy młodzieżowych zespołów Constractu, ogrywani na parkiecie u boku oddelegowanych graczy z pierwszego zespołu. Zespół jest ważnym elementem w procesie wprowadzania nastoletnich zawodników do rywalizacji seniorskiej. Daje także ogranie meczowe tym futsalistom, którzy dostają mniej szans w pierwszym zespole.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *