Informacja tygodniaPiłka nożna

Happy end – choć było trudniej, niż się spodziewano

Drużyna trawiasta KS Constract wygrała kolejne spotkanie A-klasy, jednak z większym trudem, niż przypuszczano. Przedostatni w tabeli Orzeł Ulnowo postawił trudne warunki i mecz rozstrzygnął się dopiero w ostatnich minutach.

Choć wynik szybko został otwarty, mecz nie toczył się w pełni po myśli Constractu. Ostateczny rezultat ustalili swoimi trafieniami w 80tej i 90tej minucie Krystian Zdrojewski oraz Alan Klimek.

Niestety nie był to dobry mecz w naszym wykonaniu. Brakowało energii i całkowitego zaangażowania. Cieszy jednak to, że mimo słabszej postawy wygrywany na niełatwym terenie. Gratuluję zawodnikom gry do końca o 3 punkty! – powiedział po meczu trener Damian Jarzembowski.

W następnej kolejce Constract pauzuje, więc na boisko nasi zawodnicy wyjdą dopiero w kolejce numer 22, która zostanie rozegrana w dniach 22-23 maja. Rywalem – ostatni w tabeli Wicher Gwiździny.