Domowy remis z Ossą Biskupiec

Constract mimo sporej przewagi w grze, nie zdołał zainkasować kolejnych trzech punktów. Starcie z Ossą Biskupiec zakończyło się wynikiem 1:1.

Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem bezbramkowym. Praca Konstruktorów została nagrodzona w 57. minucie spotkania, gdy do siatki rywali trafił Piotr Rykaczewski. Goście jednak wyrównali dziesięć minut później i wynik do końca spotkania już się nie zmienił.

Warto dodać, że było to pierwsze spotkanie ligowe naszych piłkarzy, z którego przeprowadziliśmy transmisję na żywo!

Constract zachował status drużyny niepokonanej, jednak ten wynik pozwolił zbliżyć się drugiej w tabeli Ligi Okręgowej Iskrze Narzym na trzy punkty. Kolejne spotkanie Konstruktorzy rozegrają w sobotę w Turznicy. Początek rywalizacji o godzinie 15:00.