Co za mecz! W hicie kolejki Constract lepszy od Dremana Opole!

Constract Lubawa pokonał w kolejnym meczu FOGO Futsal Ekstraklasy drużynę Dremana Opole 5:3. Mecz od samego początku toczony był w bardzo szybkim tempie i obfitował w wiele zwrotów akcji.

Pierwsze trzy minuty były szczególnie niesamowite. Najpierw Dreman trafił w słupek i w poprzeczkę. Chwilę potem wynik otworzył Constract dzięki trafieniu Chano. Chwilę później dwukrotnie do siatki rywali trafił Jakub Raszkowski i po trzech minutach rywalizacji trener gości poprosił o czas przy prowadzeniu lubawian 3:0. Choć wydawało się, że drużyna z Lubawy stworzył sobie okazałą zaliczkę, jeszcze przed przerwą goście zdołali złapać kontakt dzięki bramkom Czecha i Freitasa. Druga połowa to ciąg dalszy zaciętej rywalizacji, toczonej w żywiołowym tempie. Prowadzenie Constractu w 30. minucie podwyższył Adriano, jednak na tego gola szybko odpowiedział Brayan Toloza. Na dwie minuty przed końcem meczu ostateczny wynik ustalił jednak Adriano zdobywając piątą bramkę Constractu tego wieczoru. Na to trafienie goście nie zdołali już odpowiedzieć i mecz zakończył się rezultatem 5:3.

Teraz podopiecznych Dawida Grubalskiego czekają dwa trudne wyjazdy. 3 grudnia drużyna zagra z Legią Warszawa, a 10 grudnia spróbuje zdobyć Chorzów, gdzie Constract jeszcze nigdy nie wygrał. Na własną halę Konstruktorzy wrócą na zakończenie rundy jesiennej, gdy 17 grudnia zmierzą się z ekipą Czerwonych Smoków z Pniew.