Bilety na AZS UG Gdańsk i listopadowy trójmecz!!! – informacje

Uruchomiliśmy sprzedaż biletów na najbliższe spotkania domowe, które Constract rozegra w listopadzie. Do Państwa dyspozycji są bilety pojedyncze na mecz z AZS UG Gdańsk, ale uruchamiamy także możliwość nabycia „minikarnetu” na trzy listopadowe mecze w bardzo atrakcyjnej cenie!

Mecz z AZS UG Gdańsk zostanie rozegrany w sobotę, 6 listopada o godzinie 16:00. Bilety można nabyć za pośrednictwem portalu KupBilet oraz przy wejściu na halę. Warto wybrać sprzedaż internetową z racji specjalnej, znanej już Państwu promocji – do czwartku do 23:59 bilety normalne będą w cenie 10 złotych. W piątek oraz w dniu meczu kosztować będą standardowe 15 złotych. Dostępne są również bilety dla dzieci do lat 10 za 5 złotych. Przedstawiciele Szkółki Piłkarskiej KS Constract i dzieci do lat 3 wejdą na halę za darmo.

BILET NA MECZ Z AZS UG GDAŃSK ZNAJDZIESZ TUTAJ: https://www.kupbilet.pl/sport/pilka_halowa/fs0118/opis

Jednorazową propozycją jest natomiast bilet na trójmecz – w listopadzie tydzień po tygodniu rozegrane zostaną 3 mecze z zespołami AZS UG Gdańsk (6.11, godz.16:00), Futsal Leszno (14.11, godz.16:00) i Clearexem Chorzów (20.11, godz.16:00). Na te mecze można kupić specjalny bilet w ramach jednej sprzedaży za jedyne 22 złote 99 groszy! Dla ułatwienia udostępniliśmy także ulgowe bilety na trójmecz za 15 złotych (dla dzieci do lat 10).

BILET W TRÓJPAKU ZNAJDZIESZ TUTAJ: https://www.kupbilet.pl/sport/pilka_halowa/fs0117/opis

Zastrzegamy, że z racji na prawa telewizyjne Futsal Ekstraklasa może zmienić godziny spotkań z zespołami z Leszna i Chorzowa. Oddzielna sprzedaż biletów na te mecze zostanie uruchomiona w późniejszym czasie.

REASUMUJĄC:

BILET NA AZS UG GDAŃSK
10 zł – do czwartku do 23:59 (tylko internetowo)
15 zł – w piątek i w dniu meczu (także przy wejściu na halę)
5 zł – bilet ulgowy dla dzieci do lat 10.
za darmo – dzieci do lat 3. i podopieczni ze Szkółki KSC
BILET W TRÓJPAKU – NA AZS UG GDAŃSK, FUTSAL LESZNO I CLEAREX CHORZÓW (tylko internetowo)
22,99 zł – normalny
15 zł – ulgowy

(fot. Clint Budd)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *